Skocz do zawartości

ANKIETA ASTROFOTOGRAFIA MIESIĄCA Forum Astronomicznego. Wrzesień 2017r.


ANKIETA ASTROFOTOGRAFIA MIESIĄCA Forum Astronomicznego. Wrzesień 2017r.  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która astrofotografia zasługuje na miano Astrofotografii Września?

    • 1. Tomek Zwolinski - wodór w Łabędziu
    • 2. Rafał Krajewski - NGC 281 - Mgławica PacMan
    • 3. Roman Dróżdż - Mgławica Irys (NGC 7023)
    • 4. Roman Dróżdż - Galaktyka Andromeda (M31)
    • 5. Michał Kwieciak - Saturn
    • 6. Darek Nowakowski - Mgławica "Miotła wiedźmy"
    • 7. Dariusz Wiosna - Koniunkcja Księżyc ( w fazie 1,3%) - Wenus - Mars - Merkury oraz Regulus
    • 8. Mirek Zagórski - Koniunkcja Wenus, Marsa, Merkurego oraz Ksieżyca z Regulusem
    • 9. Łukasz Socha - Okolice mgławicy Barnard 111
    • 10. Łukasz Socha - Welon
    • 11. Paweł Misiński - M31 w szerszym kadrze
    • 12. Łukasz Sujka - Messier 76 - Małe Hantle
    • 13. Łukasz Sujka - Obszary aktywne 2673 i 2674 w WL i H-alpha
    • 14. Radek Kaczorek - Wschodnia część pętli łabędzia (NGC 6995)
    • 15. Adrian Augustyniak - Zorza Polarna
    • 16. Maciej Jarmoc - NGC 281 Pacman
    • 17. Dariusz Wiosna - NGC 869 NGC 884 - Gromada Podwójna w Perseuszu

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 06.10.2017 o 07:00

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzesień2017.jpg

PATRON MEDIALNY - miesięcznik Astronomia

Serdecznie zapraszam do kolejnych wyborów konkursowych.

Astrofotografie miesiąca września, na które głosujemy znajdują się TU

Głosujemy od 01.10 godz. 9:00 do 06.10 godz. 9:00 !!!!!

Te, które według Was zwyciężą zostaną zakwalifikowane

do Konkursu im Heńka Kowalewskiego - Astrofotografia 2017 Roku FA.

Szanowni Jurorzy - przypominam, że głosujemy zgodnie z 8 punktem Regulaminu,

  1. Zasady głosowania w ankietach miesiąca i ankiecie roku:

      8.1  Ankiety są publiczne. 
      8.2  W ankiecie miesiąca biorą udział zarejestrowani pełnoprawni użytkownicy FA. W ankiecie roku biorą udział zarejestrowani pełnoprawni użytkownicy z minimalnym miesięcznym stażem od daty zarejestrowania na FA.
      8.2  Każdy głosujący może oddać głos na maksymalnie trzy prace zgłoszone do danej edycji.
     
8.3  Wszystkie głosy jurora, który w głosowaniu wskaże więcej niż trzy prace, stają się automatycznie głosami nieważnymi.
     
8.4  Ze względu na ograniczenia silnika ankiety forumowej, każdy głosujący zobowiązany jest samemu kontrolować ilość oddanych przez siebie głosów.
            Wykluczenia głosów wynikające z tego niedopatrzenia nie mogą być przedmiotem reklamacji.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2017 o 08:07, Jacek E. napisał:

Astrofotografie miesiąca sierpnia, na które głosujemy znajdują się TU

Przez chwilę nie wiedziałem gdzie jest błąd, kiedy po kliknięciu linku wyświetliły mi się zdjęcia z września ;)

pozycja nr 17 w powyższym wątku nie chce mi się wcale wyświetlić (zdjęcie 17 znaczy), a z nr 6 i 7 miałem problemy, żeby je zobaczyć w całości jako obrazy w przeglądarce (nie wiem czy to wina mojej przeglądarki, czy czegoś innego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, slimjim2 napisał:

Przez chwilę nie wiedziałem gdzie jest błąd, kiedy po kliknięciu linku wyświetliły mi się zdjęcia z września ;)

pozycja nr 17 w powyższym wątku nie chce mi się wcale wyświetlić (zdjęcie 17 znaczy), a z nr 6 i 7 miałem problemy, żeby je zobaczyć w całości jako obrazy w przeglądarce (nie wiem czy to wina mojej przeglądarki, czy czegoś innego).

Sprawdziłem przed chwileczką - wszystkie fotografie do podziwiania 1:1 - tak jak zgłosili je Autorzy otwierają się.
Sprawdziłem na Lisku, IE i Chrome w komórce...... Na IE jest najbardziej ,,mułowato" i trzeba przesuwać ale też są. Może Kolega ma wolny Net - fotografie troszkę ,,ważą"?
Zapraszam do głosowania :)

P.S. Czy u Szanownych Państwa sytuacja jest podobna jak u Kolegi Slimjim2?

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w google chrome chodzi dobrze i nie ma problemów z powiększaniem obrazka

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jacek E. napisał:

Sprawdziłem przed chwileczką - wszystkie fotografie do podziwiania 1:1 - tak jak zgłosili je Autorzy otwierają się.
Sprawdziłem na Lisku, IE i Chrome w komórce...... Na IE jest najbardziej ,,mułowato" i trzeba przesuwać ale też są. Może Kolega ma wolny Net - fotografie troszkę ,,ważą"?
Zapraszam do głosowania :)

P.S. Czy u Szanownych Państwa sytuacja jest podobna jak u Kolegi Slimjim2?

Dziś popatrzyłem i już wszystkie się wyświetlają dobrze, więc pewnie "wina" była gdzieś po mojej stronie.

Co do netu, rzeczywiście oglądałem w godzinach największego ruchu, ale i tak myślę, że nie było źle (http://www.speedtest.net/my-result/6675270054 tu co prawda badanie z dziś, ale dzień w dzień prędkości są porównywalne), więc pewnie co innego zawiniło.

Odnośnie tego co cytowałem w pierwszym moim poście tutaj chodziło mi o to:

Cytuj

Astrofotografie miesiąca sierpnia, na które głosujemy znajdują się TU

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosy oddane! Naprawdę świetne fotki przez co jest co wybierać! Koleżanki i koledzy głosujcie bo nas jest mało, a czas się kończy!

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka piękna cyfra  73 oddane głosy, w międzynarodowym slangu krótkofalowców 73 oznacza pozdrowienia, tak więc dla wszystkich wystawiających prace jak i głosujących oraz tych co jeszcze nie głosowali  73 ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jolo odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)