Skocz do zawartości
DarX86

vdB 152 w Cefeuszu

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie, ładnie, u góry po lewej majaczy centralna cześć DeHt 5 czyli LBN538 - to pewnie tam chciałeś mieć kadr przesunięty bardziej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
38 minut temu, jolo napisał:

Ładnie, ładnie, u góry po lewej majaczy centralna cześć DeHt 5 czyli LBN538 - to pewnie tam chciałeś mieć kadr przesunięty bardziej?

Po części, głównie to chciałem by VdB był w środku kadru. A przy okazji i te "bonusy" też znalazły by się sensowniej, a nie w samym rogu. Ogólnie to efekt pracy mi się podoba więc płakał nie będę, a setup jeszcze pożałuje tej swawoli bo już nie będzie mógł liczyć na taką swobodę :)) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś mnie niepokoi w tej fotce...moźe to źe ta ciemna smuga nie jest takim palcem jak u Ciebie tylko po prostu fragmentem większej mgławicy? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, wessel napisał:

Coś mnie niepokoi w tej fotce...moźe to źe ta ciemna smuga nie jest takim palcem jak u Ciebie tylko po prostu fragmentem większej mgławicy? 

Maćku nie wiem jak to rozumieć. Pyłu tam jest, najbardziej widać to po tle w prawej części zdjęcia. Nie umiem go jednak jakoś sensownie uwydatnić. A może lepiej nie ciągnąć tak za "palucha" by nie wystawał tak bardzo z tła? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba tak. I popatrz jeszcze na czerwone gwiazdy - jakoś tak wystają za bardzo z pozostałych

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta