Skocz do zawartości

Nowy wydawca Astronomii


Piotr Brych

Rekomendowane odpowiedzi

Informuję, że nowym wydawcą miesięcznika Astronomia jest od numeru listopadowego Apogee Games - Mariusz Kulma.

Jestem przekonany, że zmiana ta zaowocuje wzbiciem się Astronomii na znacznie wyższy niż dotychczas poziom.

Numer październikowy był mocno opóźniony ale został już wysłany do prenumeratorów.

  • Like 1

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mariusz Kulma napisał:

Witam użytkowników zacnego forum :)

Postaramy się nie zawieść czytelników i utrzymać jak najwyższy poziom magazynu "Astronomia". Zostańcie z nami i szykujcie się na ciekawe zmiany :)


Pozdrawiam,
Mariusz Kulma

Gratuluję Panie Mariuszu i życzę jednocześnie aby miesięcznik dał jak największą satysfakcję Panu, Zespołowi Redakcyjnemu i oczywiście czytelnikom :)

Przy okazji chciałem zapytać czy w listopadowym i grudniowym numerze będzie utrzymany dalej patronat medialny nad naszym już czteroletnim Konkursem Astrofotograficznym?
Jednocześnie chciałem poruszyć również sprawę ewentualnej opieki medialnej na V edycję jeśli dojdzie do skutku.
Myślę, ze prace naszych Laureatów, które są na bardzo wysokim poziomie astrofotografii znacznie uatrakcyjniają każdy numer Astronomii propagując jednocześnie naszą rodzimą amatorską astrofotografię, która w niczym nie ustępuje a niejednokrotnie przewyższa światową :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

Oczywiście patronat medialny zostaje utrzymany i będziemy publikować zdjęcia uczestników konkursu w najbliższych numerach.
Mam oczywiście nadzieję, że V edycja konkursu dojdzie do skutku, bo inicjatywa jest bardzo ciekawa i warto promować zdolnych ludzi z pasją.

Charon_X ? tak, w listopadowym numerze będą zdjęcia z wrześniowej edycji konkursu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mariusz Kulma napisał:

Dziękuję bardzo :)

Oczywiście patronat medialny zostaje utrzymany i będziemy publikować zdjęcia uczestników konkursu w najbliższych numerach.
Mam oczywiście nadzieję, że V edycja konkursu dojdzie do skutku, bo inicjatywa jest bardzo ciekawa i warto promować zdolnych ludzi z pasją.

Jako opiekun konkursu - Pięknie Dziękuję w imieniu obecnych i przyszłych uczestników Heńkowego Konkursu a także swoim :)
Z wielką radością wpiszę Miesięcznik Astronomia jako patrona medialnego V Edycji Konkursu Astrofotograficznego im. Heńka Kowalewskiego :)

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią "Umarł król, niech żyje król!" :) Piotrze, serdecznie dziękujemy za te lata współpracy i ogromu pracy włożonej w wydawanie tego ciekawego miesięcznika! Dziękujemy! Z kolei koledze, który zdecydował się podjąć tą niełatwą i czasami niewdzięczną pracę życzymy wspaniałych sukcesów i ciekawych pomysłów na przyszłość! Wiesz, że masz wielki kredyt zaufania na start :) 
Swoja drogą dopiero zauważyłem, że kończy mi się prenumerata - ciekawy zbieg okoliczności :) Szkoda, że nie przyszła jakaś "przypominajka" 

  • Like 2

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Pawcio napisał:

Jak to mówią "Umarł król, niech żyje król!" :) Piotrze, serdecznie dziękujemy za te lata współpracy i ogromu pracy włożonej w wydawanie tego ciekawego miesięcznika! Dziękujemy! Z kolei koledze, który zdecydował się podjąć tą niełatwą i czasami niewdzięczną pracę życzymy wspaniałych sukcesów i ciekawych pomysłów na przyszłość! Wiesz, że masz wielki kredyt zaufania na start :) 
Swoja drogą dopiero zauważyłem, że kończy mi się prenumerata - ciekawy zbieg okoliczności :) Szkoda, że nie przyszła jakaś "przypominajka" 

Dziękujemy bardzo :)

A przypominajka w drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)