Skocz do zawartości
Delta Optical

[NOWOŚĆ] Forum Delta Optical

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na własne forum, w końcu uruchomiliśmy Forum Delta Optical!

Forum Delty jest dostępne tu:

http://www.forum.deltaoptical.pl/

Teraz każdy będzie mógł pytać o techniczne aspekty produktów z naszej oferty (i nie tylko), wnosić o porady, uzyskiwać informacje o polecanych akcesoriach.

Forum składa się z części pytań, części z poradnikami, opinii oraz galerii użytkowników. W tej chwili trwa wypełnianie forum treścią pochodzącą z działu "opinie" starej strony DO, gromadzonej od wielu lat. Forum dopiero ruszyło i się rozwija, więc jeśli nie znajdziecie kategorii pasującej do waszego pytania w dziale "Zadaj pytanie", zadajcie je w dziale "Inne", a my utworzymy stosowną kategorię. W dalszej kolejności uzupełnimy dział poradników i stworzymy FAQ z najczęściej zadawanych emailowo i telefonicznie pytań.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla Wiadomości klientów DO: mam na nowym forum Delty  status moderatora globalnego i będę pomagał w ramach współpracy partnerskiej ze sklepem w sprawach astro-miłośniczych . Cool

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, ignisdei napisał:

Dla Wiadomości klientów DO: mam na nowym forum Delty  status moderatora globalnego i będę pomagał w ramach współpracy partnerskiej ze sklepem w sprawach astro-miłośniczych . Cool

Czy ceny też będziesz moderował?

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, Janko napisał:

Czy ceny też będziesz moderował?

Nie :) , sprzedawcom pozostawiam sprawy handlowe. Ja swoją obecnością mam wypełnić sferę zastosowania w praktyce i doboru astro-osprzętu ;) 

A my na FA jak wiemy mamy już swoje 10% dla naszych forumowiczów !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy pliki cookies w Twoim systemie by zwęszyć funkcjonalność strony. Możesz przeczytać i zmienić ustawienia ciasteczek , lub możesz kontynuować, jeśli uznajesz stan obecny za satysfakcjonujący.

© Robert Twarogal, forumastronomiczne.pl (2010-2019)