Skocz do zawartości
Prousse

Laptop Kiano Intelekt x2 - szybka opinia, po ostatnim przygodach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako, że jestem szczęśliwym posiadaczem tego laptopika, postanowiłem napisać o nim kilka słów, zwłaszcza po ostatnich "przygodach".
Kupiłem go jako drugi sprzęt komputerowy, głównie do podróży, pracy i gdy żona szaleje na naszym stacjonarnym laptopie.
Okazało się także, że dla mnie jako totalnego astro-amatora, jest to wręcz idealny sprzęt podczas moich obserwacji. 
Kompaktowy, 2w1, bateria trzyma 12h, cena niecałe 800zł, usb 3.0, 64gb, 4gb ramu, win10, dotykowy ekran (pomocny zwłaszcza w stellarium do błyskawicznego przybliżania i oddalania obiektów).
Magnetyczny zaczep łączący klawiaturę z tabletem pełni dodatkową funkcję, a mianowicie mocno i stabilnie przyciąga do karoserii auta, dzięki czemu nie grozi nam, że się zsunie, czy coś takiego. Do tego stopnia, że po ostatniej sesji obserwacyjnej, podczas małego rozgardiaszu, zapomniałem o ściągnięciu go z dachu... Laptop jechał tak 15km, aż pod sam blok. Do tego był otwarty... nie muszę mówić o małym zawale serca gdy go zobaczyłem :):) do tej pory nie wiem jak to się wydarzyło, zwłaszcza, że była nas czwórka :) swoją drogą ciekawy widok musiał być gdy jechałem przez centrum miasta :)
Pracuje u mnie już rok czasu, jestem z niego niesamowicie zadowolony. Amen :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta