Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Zielu napisał:

Zawsze jeszcze z torrentów można ściągnąć O:)

A budziło Cię kiedyś CBA? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za ściąganie papierowych albumów z torrentów?
Ze 2 razy ;) zawsze mówiłem że to nie moja ręka! Cool

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś kurier przyjechał z albumami, ale ponieważ akurat się minął z domownikami, więc zostawił tylko jedną paczkę z trzech - bo całość jest płatna przy odbiorze :)  Jak na moje oko wyszło całkiem przyzwoicie, ocenicie z resztą wkrótce sami.

album2017_1.thumb.jpg.92cceaa3c8ae20f5107bef8244efd392.jpg album2017_2.thumb.jpg.79b970ec1a1d51a187766713d229cdb5.jpg

album2017_3.thumb.jpg.71f30396b3b0e48f6bb8a3fa8d5317cc.jpg album2017_4.thumb.jpg.fab55a7d5887c4f67e93dc6557ab4865.jpg

• Like 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od wtorku mam już wszystkie albumy, ale czekam wciąż na przesyłkę z kopertami, przylgami, etc... :( Jak wyślę pierwszą część albo wszystkie albumy będę pisał w wątku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, jolo napisał:

Od wtorku mam już wszystkie albumy, ale czekam wciąż na przesyłkę z kopertami, przylgami, etc... :(

Na tyle czekania to już dawno byś sam porozwoził Crazy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam będę rozwoził 13 albumów do Zatomia, ale to w kwietniu :))

Jutro wyruszą w podróż albumy paczkomatowe - już czekają z nalepkami.

Albumy kurierowe ruszą w poniedziałek albo wtorek.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś rano kurier pobrał resztę albumów - jutro większość powinna do Was trafić. Jeśli ktoś chce numer przesyłki, to proszę o PW. 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Album już na biurku cieszy oczy:). Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do jego powstania.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki bardzo za super album (mój pierwszy), nie wiedziałem, że zdjęcia będą się tak fajnie prezentować - jednak papier to nie monitor :)

Ps. Zapisuję się już na następny rok ;)

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również dziękuję za album. Zdjęcia są przepiękne.

Jedynie czego się można przyczepić to ze 2 mm za dużo przycięty spad na niektórych stronach.

5aaa79b908d09_Album2017.jpg.7fd5f72b35b927fc2f7c2b830ef833fc.jpg

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jolo, album jak zwykle klasa! Uzyskać taką jakość poligrafii dla zdjęć astrofoto to naprawdę duża sztuka!

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj pojechałem do Brzozowa na zakupy bo mi monitor się popsuł a w sumie spalił bo był już bardzo stary od rejestratora, przyjechałem mama mnie się pytała, co zamówiłem mówię nic nie zamawiałem a widziałeś, co jest na łóżku powiedziałem nie idź zobacz przychodzę a tam leży sobie duża koperta, po rozpakowaniu zobaczyłem album i list. Bardzo dziękuję nie spodziewałem się albumu, bo na konkurs nie wysyłam nic, bo nie mam, co wysłać.  To ja Wam bardzo dziękuję, że czytacie Astronomiczne Wiadomości z Internetu to dla Was każdego dnia staram się coś znaleźć poszukać dodać zrobić oddzielne napisy by nie szukać ich, bez Was nie było by AWI, nie miał bym, komu dodawać. Dziękuję za ten wspaniały album, co dostałem wczoraj oglądali moi rodzice powiedzieli, że jest piękny ja też jestem tego samego zdania. DZIĘKUJĘ. :)

• Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Łukasz, to co robimy dodatkowe zapisy dla tych, którym się nie udało wcześniej zdobyć albumu?

Na zlocie kilku chętnych było, więc zacznę:

1. kenny - 1 szt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, kenny napisał:

No i gdzie Ci chętni na album?

Kupują na rynku wtórnym ;) Cena jak do niedawna za ,,Błękitną kropkę" tylko w Oiro. Wybór należy do Ciebie :)

1. kenny - 1 szt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, Jacek E. napisał:

Kupują na rynku wtórnym ;) Cena jak do niedawna za ,,Błękitną kropkę" tylko w Oiro. Wybór należy do Ciebie :)

Już wybrałem ;) więc temat do zamknięcia. Rynek wtórny okazał się zbawieniem ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, kenny napisał:

Już wybrałem ;) więc temat do zamknięcia. Rynek wtórny okazał się zbawieniem ;) 

Farciarz Crazy

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta