Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda czasu do wiosennego zlotu jest jeszcze bardzo dużo. Chciałem jednak poinformować Was o pewnych zmianach dotyczących tradycyjnej koszulki zlotowej.

Otóż z dniem 1 stycznia rozstałem się z moim pracodawcą i z w ogóle z pracą w poligrafii. Co prawda stare znajomości zostały i takie rzeczy jak kalendarze, dyplomy, cegiełki itp. będą oczywiście przeze mnie nadal realizowane.
Jednak koszulki zlotowe nie będą już produkowane tam gdzie dotychczas a co za tym idzie nie będę mógł ich robić po tak zwanych kosztach. Nowy wykonawca którego znalazłem przy zachowaniu dotychczasowych standardów (jakość koszulki, jakość nadruku) niestety tą cenę ma wyższą. Więc niestety cena za jedną sztukę będzie od teraz wynosić 40-41 zł.

Uznałem że powinniście Państwo zostać o tym fakcie poinformowani już teraz.
Jeśli uznacie że to cena zaporowa ? Może warto wówczas rozważyć chodzenie w cywilkach :(

Liczę na Wasze komentarze, co robimy z tym fantem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja przyzwyczajony do uniformu i nie wyobrażam sobie też cywila na zlocie. Niemniej to tylko moje zdanie..., 5 zł to chyba niewiele... ot 2 piwka w supermarkecie.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Projekt powstał w 2015 roku. Do konkursu na koszulkę zlotową wystartował w 2016. Wtedy to jednak pomysł MarWo okazał się lepszy. Nie bardzo mam czas na wykonanie czegoś nowego dlatego postanowiłem dać staremu projektowi jeszcze jedną szansę. Może tym razem... :) 

5a82ee96ba4d9_forummaa.thumb.jpg.254bda31298a221802d44d8953d27071.jpg

forum mała czarna.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podbijam temat. Jak wiecie z pierwszego postu, trochę się pozmieniało. Dlatego projekty można przesyłać do 15 marca, kasę zbieramy do 25 marca.
Mamy nowego wykonawcę, dlatego chce mu dać trochę więcej czasu na realizacje zamówienia. Raczej chcę uniknąć sytuacji w której facet powie że robotę może wykonać za miesiąc.

Weźcie proszę pod uwagę moje słowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta