Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda czasu do wiosennego zlotu jest jeszcze bardzo dużo. Chciałem jednak poinformować Was o pewnych zmianach dotyczących tradycyjnej koszulki zlotowej.

Otóż z dniem 1 stycznia rozstałem się z moim pracodawcą i z w ogóle z pracą w poligrafii. Co prawda stare znajomości zostały i takie rzeczy jak kalendarze, dyplomy, cegiełki itp. będą oczywiście przeze mnie nadal realizowane.
Jednak koszulki zlotowe nie będą już produkowane tam gdzie dotychczas a co za tym idzie nie będę mógł ich robić po tak zwanych kosztach. Nowy wykonawca którego znalazłem przy zachowaniu dotychczasowych standardów (jakość koszulki, jakość nadruku) niestety tą cenę ma wyższą. Więc niestety cena za jedną sztukę będzie od teraz wynosić 40-41 zł.

Uznałem że powinniście Państwo zostać o tym fakcie poinformowani już teraz.
Jeśli uznacie że to cena zaporowa ? Może warto wówczas rozważyć chodzenie w cywilkach :(

Liczę na Wasze komentarze, co robimy z tym fantem ?

 

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyzwyczajony do uniformu i nie wyobrażam sobie też cywila na zlocie. Niemniej to tylko moje zdanie..., 5 zł to chyba niewiele... ot 2 piwka w supermarkecie.

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! - ja się zgłaszam pierwszy do konkursu :) Koszulka z atrakcja zlotową.
Plecy oczywiście standardowe.

5a809bffc58b0_KoszulkaXVIZlot.thumb.jpg.1077bed3cbb56333bf129055c387924b.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt powstał w 2015 roku. Do konkursu na koszulkę zlotową wystartował w 2016. Wtedy to jednak pomysł MarWo okazał się lepszy. Nie bardzo mam czas na wykonanie czegoś nowego dlatego postanowiłem dać staremu projektowi jeszcze jedną szansę. Może tym razem... :) 

5a82ee96ba4d9_forummaa.thumb.jpg.254bda31298a221802d44d8953d27071.jpg

 

forum mała czarna.jpg

  • Like 1

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Jak wiecie z pierwszego postu, trochę się pozmieniało. Dlatego projekty można przesyłać do 15 marca, kasę zbieramy do 25 marca.
Mamy nowego wykonawcę, dlatego chce mu dać trochę więcej czasu na realizacje zamówienia. Raczej chcę uniknąć sytuacji w której facet powie że robotę może wykonać za miesiąc.

Weźcie proszę pod uwagę moje słowa.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ok mój projekt. Niebo z piątkowej nocy wg Sky-safari + widok na budynki "Pyry":))

Z tyłu oczywiście logo FA.

 

 

 

 

 

koszula.jpg

  • Like 2

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)