Skocz do zawartości

Olympus e-pl5 do astrofoto


teserakt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chcialbym sie zapytac czy aparat Olympus e-pl5 pod astrofoto to dobry wybor obecnie posiadam canona 500d ale jestem zmuszony go wymienic nadazyla sie okazja zakupy Olympusa ale nie wiem czy ta przesiadka nie bedzie na gorsze niestety nie jestem znawca aparatow. Z tego co widze glowne roznice to wielkosc matrycy z przewaga canona ale wszelkie testy jakie czytalem pokazuja ze zdjecia lepsze wychodza z olympusa pytanie tylko czy podobnie bedzie ze zdjeciami nocnego nieba.

Bede ogromnie wdzieczny za mozliwie szybka porade od bardziej doswiadczonych osob.

Synta 8, Canon 100d, kilka obiektywów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)