Skocz do zawartości
dexter77

Carl Sagan - Błękitna kropka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od jakiegoś czasu bez efektów szukam książki Carl Sagan - Błękitna kropka. Książka to pewnego rodzaju klasyk. Może ktoś posiada polską wersję drukowaną lub elektroniczną?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
49 minut temu, dexter77 napisał:

Cześć, od jakiegoś czasu bez efektów szukam książki Carl Sagan - Błękitna kropka. Książka to pewnego rodzaju klasyk. Może ktoś posiada polską wersję drukowaną lub elektroniczną?

http://allegro.pl/carl-sagan-blekitna-kropka-i7145604736.html?bi_m=offer_tiles&bi_c=autor-Carl Sagan&bi_s=landing_internal&bi_term=ksiazki-i-komiksy-7_szukane_Błękitna kropka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W cenie rynkowej nie dorwiesz - chyba, że wyskoczy ktoś, kto nie wie, ile ta książka kosztuje na Allegro (rok czy dwa temu był taki odosobniony przypadek na Maniaku).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, dexter77 napisał:

Tak wiem widziałem, jest jeszcze jedna aukcja: http://allegro.pl/show_item.php?item=7180156415

Ale od razu napiszę, że interesuje mnie cena rynkowa, a nie wyssana z kosmosu dla "kolekcjonerów"

No niestety to jest wolny rynek :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie liczyłbym, że uda się komuś ją sprzedać w tej cenie. Zapewne oferta będzie trochę "wisieć".

Można jeszcze liczyć na jakiś antykwariat lub OLX ;) No nic, czekam na potwierdzenie z pobliskiej biblioteki - w katalogu niby jest, ale brak informacji o dostępności - jak potwierdzą może uda się chociaż wypożyczyć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak wiem, własnie tak znalazłem, ten zegarek w centrum to własnie niby moja zarezerwowana pozycja ;) Ale i tak muszę czekać na potwierdzenie, bo ten katalog nie odzwierciedla w 100% rzeczywistości.

Swoją drogą - czytaliście książkę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetna wiadomość! Ciekawe, czy i "Miliardy, miliardy" będą wznowione.

PS a najzabawniejsze będzie, jak ceny na Allegro z dnia na dzień spadną z 200 zł do 20 zł :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też o tym pomyślałem :) Na Allegro obecnie jest za 600 zł Cool

Mam z tego wydawnictwa Carl Sagan - Kosmos, ładnie wydane, twarda oprawa. Jak tak samo będzie z Kropką to będzie perełka :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta