Skocz do zawartości

Jesienny zlot w Zatomiu 20-23 września 2012


Jacek E.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 261
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Czy można się dopiąć na zlocik? A najlepiej tak z trzy, cztery osoby, nie lubię sam jeździć ;)

Pewnie miło będzie Ciebie poznać ;)

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Alien7101

2. JacekErbel

3-4. Bandros z Tatusiem :-)

5. qbanos

6. Ignisdei

7. Felcia97

8. jajak

9. kenny

X. Charon

11. Jacek 2

12. Ossek

13.Allano

14.Zibii ( z Allano )

15.Thomas

16.pmamot

XVII Heniek

18. Acidtea

19. maquu

21.Tutko

22.Orome4

23. statek

24. M.Rudy

25.  darius

26.Pablito +?

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można się dopiąć na zlocik? A najlepiej tak z trzy, cztery osoby, nie lubię sam jeździć ;)

Pawle weź koniecznie Swoje Słoneczne Skarby. Pogoda zamówiona jak na wiosennym  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę musiał poczekać do wiosny z tym browarkiem...sprawy rodzinne zmuszają mnie na opuszczenie zlotu- boli tym bardziej, że do tej pory w Zatomiu byłem zawsze.

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :)

Czy ktoś ze mną przyjedzie to dam znać bo muszę pogadać z ekipą. Zobaczę kto się wyłamie z tradycji. Jodłów w tym roku wypada na wesele kuzynki żony i... nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;)

Słoneczne graty zabiorę  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich zlotowiczów :). Jako że nie miałem jeszcze okazji uczestniczyć w żadnym zlocie astronomicznym mam parę pytań. Czy dojazd do Pyrlandii i zakwaterowanie są organizowane w zakresie własnym? Jeśli nie to do kiedy można zgłaszać swoją obecność na zlocie w wątku  na forum (możliwe że namówię swoją dziewczynę) i ile kosztuje cała imprezka od osoby? Dojazd w zakresie własnym raczej nie byłby dla mnie problemem, chcę się tylko zorientować w sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zlotowiczów :) . Jako że nie miałem jeszcze okazji uczestniczyć w żadnym zlocie astronomicznym mam parę pytań. Czy dojazd do Pyrlandii i zakwaterowanie są organizowane w zakresie własnym? Jeśli nie to do kiedy można zgłaszać swoją obecność na zlocie w wątku  na forum (możliwe że namówię swoją dziewczynę) i ile kosztuje cała imprezka od osoby? Dojazd w zakresie własnym raczej nie byłby dla mnie problemem, chcę się tylko zorientować w sytuacji.

Pod tym linkiem - ,,jadąc" troszkę w dół, a później w górę Masz wszystko o kosztach (różnice będą chyba niewielkie) i jak Zlot wygląda - miłej lektury  ;) http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?topic=1521.100

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Alien7101

2. JacekErbel

3-4. Bandros z Tatusiem :-)

5. qbanos

6. Ignisdei

7. Felcia97

8. jajak

9. kenny

X. Charon

11. Jacek 2

12. Ossek

13.Allano

14.Zibii ( z Allano )

15.Thomas

16.pmamot

XVII Heniek

18. Acidtea

19. maquu

21.Tutko

22.Orome4

23. statek

24. M.Rudy

25.  darius

26.Pablito +?

27.sp3occ

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mój pierwszy raz na forum,

o zlocie dowiedziałem się rezerwując u pana Leszka z Pyrlandii nocleg a raczej sen po świcie na inny termin (mam nadzieję bezchmurny :)

Przesyłałem mu mapę LP (pobraną tu właśnie), dywagowaliśmy o ochronie ciemnego nieba (jak w Górach Izerskich).

Forum Astronomiczne zarezerwowało cały obiekt na ten wrześniowy weekend, poproszę o poradę co zrobić,

aby móc do Was dołączyć ?

pozdrawiam serdecznie

ParadoX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mój pierwszy raz na forum,

o zlocie dowiedziałem się rezerwując u pana Leszka z Pyrlandii nocleg a raczej sen po świcie na inny termin (mam nadzieję bezchmurny :)

Przesyłałem mu mapę LP (pobraną tu właśnie), dywagowaliśmy o ochronie ciemnego nieba (jak w Górach Izerskich).

Forum Astronomiczne zarezerwowało cały obiekt na ten wrześniowy weekend, poproszę o poradę co zrobić,

aby móc do Was dołączyć ?

pozdrawiam serdecznie

ParadoX

Wpisz się na listę koszty będą niedługo ;) i będziesz z nami cały ten wrześniowy weekend.

A jak interesuje Cię tylko wpadnięcie na obserwacje bez noclegu to drzwi są otwarte ;)

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem na podstawie ostatniej listy dziękując za zaproszenie (widziałem się z Wami w trakcie tranzytu na Wałach) dopisuję nr 28

Pytanie: mam paru kumpli którzy podobnie "nie patrzą tylko pod nogi", ile jest miejsc w Pyrlandii na dzienny sen?

1. Alien7101

2. JacekErbel

3-4. Bandros z Tatusiem :-)

5. qbanos

6. Ignisdei

7. Felcia97

8. jajak

9. kenny

X. Charon

11. Jacek 2

12. Ossek

13.Allano

14.Zibii ( z Allano )

15.Thomas

16.pmamot

XVII Heniek

18. Acidtea

19. maquu

21.Tutko

22.Orome4

23. statek

24. M.Rudy

25.  darius

26.Pablito +?

27.sp3occ

28. ParadoX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję że jeszcze nie rozpocząłem formalnej organizacji zlotu :)! Niebawem rozpocznę pierwsze rozmowy i odpowiem na wszelkie pytania na razie się dopisujcie!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swej strony mała uwaga -chciałbym by tego roku logo forum było nieco bardziej wyeksponowane. Ostatnio było małe na ramieniu czyli dość słabo widoczne.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam update osobowy mojej ekipy:

1. Alien7101

2. JacekErbel

3-4. Bandros z Tatusiem :-)

5. qbanos

6. Ignisdei

7. Felcia97

8. jajak

9. kenny

X. Charon

11. Jacek 2

12. Ossek

13.Allano

14.Zibii ( z Allano )

15.Thomas

16.pmamot

XVII Heniek

18. Acidtea

19. maquu

21. Tutko

22. Orome4

23. statek

24. M.Rudy

25.  darius

26. Pablito +5

32. sp3occ

33. ParadoX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł podał tylko liczbę  :P  a jaką płeć ona kryje ...  :-\

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he :)

Raz zabrałem na zlot żonę i jak mi pierwszego dnia o północy powiedziała żebym poszedł spać to obiecałem sobie że więcej jej nie zabiorę ;)

Skład 100% męski (w tym jeden musi podrosnąć).

Co do siły pomorskiego - jedziemy w ograniczonym składzie...

Edit: skład może się powiększyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zrobicie zlot na południu polski ?  Bo chciałbym się pojawić , ale tak zawsze wypada, że mnie mocno czas ogranicza i starcza na bardzo krótki wypad :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)