Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogło się obyć bez wizyty w lesie. Podziwianie torfowiska i podejście do grzybobrania (generalnie I turnus wszystko wyzbierał)

IMG_20180914_111525.thumb.jpg.1753ad04b8385dd08a6dfee068d10127.jpg

I dalej czekamy na okienko pogodowe

Na bagnach konotop rośnie żurawina - można pozbierać na zimę :) Tylko kalosze się przydadzą.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiecie co!? Te mapy pogodowe to można o kant dupy potłuc. Wczoraj wieczorem mapa pokazuje niebo zachmurzone, wychodzę na balkon a na niebie gwiazdy. I jak tu żyć jak nawet takie coś człowieka w ciula robi!?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja rura ordynarnie rzucona w trawę. Oj @jolo będziesz ją musiał ode mnie teraz odkupić 🤣

A tak na serio, zazdroszczę Wam Panowie super spotkania.

Przy okazji mam pytanie, Niemcy Was nie biją ? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na bagnach konotop rośnie żurawina - można pozbierać na zimę :) Tylko kalosze się przydadzą.

Kuba z tym zbieraniem żurawiny na Konotopie to trochę lipa-czytaj punkt 13

IMG_20180914_113045.jpg

IMG_20180914_113057.jpg

IMG_20180914_113009.jpg

• Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja rura ordynarnie rzucona w trawę. Oj @jolo będziesz ją musiał ode mnie teraz odkupić ...

IMG_9504.JPG.3aeef3bff026659bf719d65355ef2fa7.JPG

Z tego co widzę odłamała się część Dobsona i dlatego rurka spadła. Dobrze że na trawę bo inaczej by się jeszcze LG zbiło a tak się tylko troszkę wyszczerbiło. :) 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy okazji mam pytanie, Niemcy Was nie biją ? ;)

Wykonaliśmy manewr wyprzedzający i dzisiaj została ich tylko trójka :)

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również melduję się z domku.
Dziękuję za: wzajemną pomoc, super zgranie, wspólne niemal całodobowe chwile całemu wspaniałemu minizlotowemu Towarzystwu :) Radkowi za transport :)

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA JACKA2 ZA POWIERZENIE NAM NIEBNEGO WYMIATACZA - SWOJEJ UKOCHANEJ SYNTUNI 14 :)

Do zobaczenia na wiosennym oficjalnym. 
Kto zapomniał ,to niech powrzuca fotki, pozostawią te super chwile dłuższymi :)

P.S. Mam jedną niepozytywną uwagę do zlotu :(  TRWAŁ MINIMUM O POŁOWĘ ZA KRÓTKO.

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zameldowałem się w domu po 15.15. Wszystkim (nie) oficjalnego zlotu mini dziękuję za wspaniałą atmosferę i dodatkowe doświadczenia które przekazali fachowcy. Jeszcze raz dziękuję. Do zobaczenia na wiosnę na oficjalnym zlocie. 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja skromna osoba także już w domku. Wielkie dzięki za możliwość podglądania profesjonalistów przy pracy. Swoich fotek nie będę wrzucał bo wstyd :) Może po kolejnym zlocie i modyfikacji sprzętu.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co to ten czerwony dinks przy zaślepce lunetki biegunowej w montażu Stefana?

Kamerka zastępująca lunetkę :) Tu konkretnie jej podstawa. Produkt QHY.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To się ludziska wygodne porobiły...

Jak to się mówi - "Kto ma szkołę ten ma lżej",  Nie po to szkoły Stefan robił, żeby się męczyć przy ustawianiu montażu na biegun.  Ja się uczę cały czas :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam takie pytanie, czy laik bez sprzętu (na razie) może się pojawić na takim zlocie w celu zebrania doświadczeń. Drugie pytanie to, kiedy taki następny zlot będzie organizowany ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam takie pytanie, czy laik bez sprzętu (na razie) może się pojawić na takim zlocie w celu zebrania doświadczeń. Drugie pytanie to, kiedy taki następny zlot będzie organizowany ?

1. To jest nawet wskazane :)

2. W 2019 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. To jest nawet wskazane :)

2. W 2019 :)

Jacek mnie ubiegł - ale czy  taki  zlot jak "ten"z tego wątku  jeszcze będzie to nie wiadomo!!!😋

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję wszystkim za kolejny (choć pierwszy) udany zlot! Pawłowi za transport i towarzystwo w długiej podróży, Jackowi 2 za użyczenie 14 calowca, Stefanowi za herbatki, Jackow Zielowi za chęć wożenia ze sobą całej masy atrakcji, a wszystkim za super towarzystwo i mile spędzony czas! 💫 🔭 ☄️ 🌒 🌟

O rany @jolo napraw PROSZĘ mój wyciąg okularowy. Ma straszne luzy.

Wyciągu nie ruszałem, ale skolimowałem trochę synciarza. Musiałem tylko zamienić lustro główne z wtórnym - ale jak zobaczysz, to ogarniesz temat :) 

• Haha 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta