Alien Napisano 2 Maja 2018 Napisano 2 Maja 2018 NEQ6, CT8, Atik 383L+, L300s Czytaj więcej ? Wyświetl pełny artykuł 4 Neptune-M, Mars-M, Atik 383L+, 314E, Eos 600D, Askar 80PHQ, CT8, ZWO: EAF, CAA, Takahashi EM-10 Event Horizon Observatory
sferoida Napisano 2 Maja 2018 Napisano 2 Maja 2018 To żeś się rozstrzelał ostatnio, dawaj więcej 1 pozdrawiam Radek
Alien Napisano 2 Maja 2018 Autor Napisano 2 Maja 2018 Dużo tego nie ma cześć już na forum jest, a teraz czas na publikacje na blogu bo trochę zastał. Zapraszam. Neptune-M, Mars-M, Atik 383L+, 314E, Eos 600D, Askar 80PHQ, CT8, ZWO: EAF, CAA, Takahashi EM-10 Event Horizon Observatory
szdom1 Napisano 2 Maja 2018 Napisano 2 Maja 2018 No tak. Niestety ja również zauważyłem spadek aktywności na moim blogu. Nic tylko brać się do roboty i nadrabiać. Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10", SYNTA 12" Goto Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5 Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6 Szybka pomoc
BlackPitchPL Napisano 2 Maja 2018 Napisano 2 Maja 2018 Bardzo fajnie ale czy masz więcej klatek ? będzie jakiś stack ? CBS - Całkowity Brak Sprzętu ( na chwilę obecną ).
Alien Napisano 2 Maja 2018 Autor Napisano 2 Maja 2018 Na razie stacków nie będzie. Mam inny plan, ale to może opowiem jak się spotkamy I przy okazji testuję program który niedługo wejdzie na rynek Neptune-M, Mars-M, Atik 383L+, 314E, Eos 600D, Askar 80PHQ, CT8, ZWO: EAF, CAA, Takahashi EM-10 Event Horizon Observatory
BlackPitchPL Napisano 2 Maja 2018 Napisano 2 Maja 2018 O fajnie teraz jestem Dostępny jak coś tel masz :). Dzwoń jutro wpadam na kawę. 1 CBS - Całkowity Brak Sprzętu ( na chwilę obecną ).
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się