Skocz do zawartości

Dziwny latający zbiór na niebie


GabrielS

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, marianowski napisał:

I tak właśnie mają niemal wszystkie czubki,widzą więcej,lepiej wiedzą,ale chyba g.wiedzą skoro pytają tych co o niczym nic nie wiedzą.

Idź spać a jutro podyskutuj we własnym gronie bo i tacy mają swoje fora blogi itp/

Pokaż film czy zdjęcia,bo tak tylko bezpodstawnie ubliżasz ludziom a z siebie robisz pośmiewisko.

O takich ludziach jak ty pisalem. Ty nie g. wiesz ty wszystko wiesz i w tym jest problem. Otworz sie na temat i sciagnij klapki z oczu. Ublizasz to ty leszczu wypisujac od czubkow. A ludzie pytaja dla tego ze moze tez ktos to obserwuje i wyciagnol jakies wnioski na ten temat. Mozna by je wtedy probowac laczyc i probowac skleic z tego jakis motyw dzialania tych fantow. A ty Tyson nie miej pretesi za to ze twoj ojciec pil i wymyslal ludzia od najgorszych i inne urojone rzeczy. Nie kazdy pije sciagnij klapki z oczu a spotkasz ludzi ktorzy nie siegaja po alkohol. Naprawde to nieboli otworzcie sie na ludzi. Chodz to byla by pewnie najdluzsza podroz waszego zycia. A co do filmikow to pomysle bo niema co z wami rozmawiac bo o czym jak dla was wszyscy sa rowni ale wy najlepsi. Idzcie lepiej na wesele z lampionami to sie troche wyluzujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie udowadniasz jak bardzo jest ci i tobie podobnym obca dyskusja.Klepiesz zdania o tym jak to wszyscy mają wąskie horyzonty,ale udowodnić nic nie potrafisz.

Dzisaj szlak mnie trafia gdy kupa domorosłych"naukowców"(np.Discovery itp.) snuje swoje teorie które nawet nie mają prawa być hipotezami,jedyne pozytywne określenie to domysły i tyle.Następni nawet gdy coś zauważyli nie mając pojęcia co wiedzą że to jest inteligentne grupowo lub indywidualnie,mało tego,są tego pewni,więc po co zadają pytania pewni swej wyższej pewności.

Co chcesz udowodnić,chcesz dyskutować,mogę na argumenty ale niestety nie z tobą bo brak ich u ciebie jak i podstaw kultury.

Cóż,sformułowanie"I tak mają niemal wszystkie czubki..."odnosiło się do ogółu nie rozumiejących że opowiadania nie poparte dowodami mają prawo być ignorowane,ale i tu udowadniasz swój nadmiar arogancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazłem te forum bo dokładnie dziś w Chorzowie również ok godziny 22 widziałem lecący zbiór gwiazd który był zesynchronizowany i dolatywały do tego pojedyńcze gwiazdy. Nie wiem czy to gwiazdy ale tak wyglądało i tak mnie zainteresowało że zacząłem szukać o tym informacji. Z całą pewnością nie były to lampiony, samoloty, lasery ani drony... Gdyby ktoś coś więcej na ten temat to bardzo chętnie się dowiem. Niebo niestety było zbyt ciemne by nagrać to na komorce a tylko tym dysponowałem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wechol napisał:

Witam znalazłem te forum bo dokładnie dziś w Chorzowie również ok godziny 22 widziałem lecący zbiór gwiazd który był zesynchronizowany i dolatywały do tego pojedyńcze gwiazdy. Nie wiem czy to gwiazdy ale tak wyglądało i tak mnie zainteresowało że zacząłem szukać o tym informacji. Z całą pewnością nie były to lampiony, samoloty, lasery ani drony... Gdyby ktoś coś więcej na ten temat to bardzo chętnie się dowiem. Niebo niestety było zbyt ciemne by nagrać to na komorce a tylko tym dysponowałem... 

O 21:57 przelatywała grupa trzech satelitów NOSS, która zapewne flarowała z Twojej lokalizacji. Już po raz kolejny pojawia się o nie pytanie na forum czy FB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wechol napisał:

Witam znalazłem te forum bo dokładnie dziś w Chorzowie również ok godziny 22 widziałem lecący zbiór gwiazd który był zesynchronizowany i dolatywały do tego pojedyńcze gwiazdy. Nie wiem czy to gwiazdy ale tak wyglądało i tak mnie zainteresowało że zacząłem szukać o tym informacji. Z całą pewnością nie były to lampiony, samoloty, lasery ani drony... Gdyby ktoś coś więcej na ten temat to bardzo chętnie się dowiem. Niebo niestety było zbyt ciemne by nagrać to na komorce a tylko tym dysponowałem... 

DSC_4292.JPG

DSC_4293.JPG

DSC_4294.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wczoraj nad Jastrzębiem Górnym na Śląsku, doszło do podobnej i jeszcze bardziej nietypowej obserwacji: 

O godz.23.00 (22.09.2018) dwóch świadków widziało formacje obiektów UFO nad Jastrzębiem Górnym. Obiekty w liczbie około dziesięciu, wynurzyły się z chmur, i tworząc formację przypominającą owal, złożoną z "rozsypanych gwiazd", leciały wysoko na niebie pod chmurami w kierunku północno wschodnim - czyli w kierunku kopalni węgla "Zofiówka". W końcowej fazie były obserwowane podczas lotu także przez lornetkę. Obiekty leciały bezdźwięcznie.

 Formacja miała kształt owalny, przypominający kształt chleba. W jej środku, znajdowała się złożona z gwiazd "szeroko rozstawiona litera W" którą otaczały inne obiekty. Obiekty świeciły wyraźnie jaśniej niż typowe gwiazdy na niebie. Zjawisko leciało początkowo z zachodu na wschód, a później skręciło na północny wschód, w kierunku gdzie znajduje się kopalnia Zofiówka. Na portalu Jastrzębskim odnalazłem jeszcze poniższą obserwacje z 2011 roku. Z kolei i mój kolega przed kilkoma miesiącami widział nad Jastrzębiem podobną jak w owym artykule: czerwoną kule nad blokami. Ta później nagle błyskawicznie odleciała w bok. Możliwe że teren kopalniany przyciąga te obiekty: http://jasnet.pl/?m=wydarzenia&id=18200

 

Jeśli ktoś jeszcze niezidentyfikowane obiekty widział, prosze o kontakt: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mandarin napisał:

Jeśli ktoś jeszcze niezidentyfikowane obiekty widział, prosze o kontakt: [email protected]

Oni na H2 ciągle widzą...

A forum UFO jest tu.

 

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tego kanału, ale nie potrafie pojąć jak można się dziś naśmiewać z tematyki UFO, gdy rządy wielu krajów, odtajniły wojskowe archiwa na ten temat, z mnóstwem niewyjaśnionych przypadków. To jakaś komunistyczno-materialistyczna paranoja u niektórych, którym ciężko pogodzić się z rzeczywistością jaką ona jest :) 

http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2014/12/polski-pukownik-i-genera-o-ufo.html

http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2015/01/odtajnienie-dokumentow-o-ufo-w-usa.html

http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2017/04/zonierz-pkw-kfor-kosovo-o-ufo.html

Boli co niektórych wychowanków lewackich studiów, że są rzeczy wykraczające poza lewacki światopogląd :)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mandarin napisał:

Boli co niektórych wychowanków lewackich studiów, że są rzeczy wykraczające poza lewacki światopogląd :)

A co to są lewackie studia??? I lewacki światopogląd, szczególnie w nawiązaniu do niezidentyfikowanych obiektów latających???
Chyba młodemu łowcy UFO brakuje troszkę wiedzy ;) .....

Proponuję jednak przejście na wskazane wyżej forum.

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewackie studia nie biorą pod uwagę możliwości jakie stoją przed najnowszymi okryciami fizyki, która potwierdza często sens nawet nauk religijnych. Boli ich to że nauka o której myśleli że zniszczy religie, zdradza ich. Sensowni naukowcy już zaczynają dostrzegać pewne fakty, o których np. kościół mówił przez całe wieki prób materialistycznej dezinformacji: 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, no to już bez komentarza ;) Dodam tylko, że nic mnie nie boli :)
Roger - over and out.

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jacku mówiłem ogólnie, nie znam Pana więc nie uważam za lewaka itp. Pan się na takiego czuje, że pan zareagował w ten sposób? My wiemy że lewaków boli odchodzenie do lamusa, no ale łatwo się przełamać, i pogodzić z istnieniem UfO, duchów i innych zjawisk. Tu jest wyjaśnienie rzeczy które lewacki system próbował marnie stłamsić, a które powracają z nową siłą, przy wsparciu nauki i techniki: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mandarin napisał:

Syriuszu dlaczego z braku argumentu, domagasz się cenzury? Przecież to wolny kraj, i nie tylko geje mają wolność słowa. 

Kolega Janko nie domaga się cenzury - (złamałem słowo, wróciłem do pisania), On po prostu podobnie jak ja nie trawi na FA takich p.... - tematów ;) Szczególnie w niedzielne popołudnie.
Chyba rzeczywiście trzeba temat zamknąć - wybitnie szkodzi astronomii :( 
Niech kolega już zaprzestanie z tymi linkami i powtórnie apeluję o przeniesienie się na tematyczne forum.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mandarin napisał:

Syriuszu dlaczego z braku argumentu, domagasz się cenzury? Przecież to wolny kraj, i nie tylko geje mają wolność słowa. 

Nie jestem Syriuszem i nie domagam się cenzury :)). Tutaj jednak jest forum poświęcone astronomii, nie zjawiskom paranormalnym, UFO itp, w dodatku podszytym faszyzującymi frazesami.  Argumentów mi nie brakuje, tylko znam tekich jak Szanowny Kolega i wiem, że szkoda strzępić języka.

beer

Ponawiam prośbę do moderartorów.

 

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa jest na temat, bo mowa o tajemniczych niezidentyfikowanych zjawiskach latających po niebie. Nikt z Was nie wie co to jest. A ufo to po prostu "niezidentyfikowany obiekt latający". Więc samemu prosze nie dezinformować, bo skoro mowa w tym temacie o UFO, to mowa o UFO a nie pulsarach czy planetach. Pozdrawiam :) A ban sprawy nie zmieni, bo chwila czasu i znowu coś poleci :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - pozwolę sobie temat zamknąć. Grochem o ścianę. Niech sobie leci tu - nie na FA.

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)