Skocz do zawartości
GabrielS

Dziwny latający zbiór na niebie

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, marianowski napisał:

I tak właśnie mają niemal wszystkie czubki,widzą więcej,lepiej wiedzą,ale chyba g.wiedzą skoro pytają tych co o niczym nic nie wiedzą.

Idź spać a jutro podyskutuj we własnym gronie bo i tacy mają swoje fora blogi itp/

Pokaż film czy zdjęcia,bo tak tylko bezpodstawnie ubliżasz ludziom a z siebie robisz pośmiewisko.

O takich ludziach jak ty pisalem. Ty nie g. wiesz ty wszystko wiesz i w tym jest problem. Otworz sie na temat i sciagnij klapki z oczu. Ublizasz to ty leszczu wypisujac od czubkow. A ludzie pytaja dla tego ze moze tez ktos to obserwuje i wyciagnol jakies wnioski na ten temat. Mozna by je wtedy probowac laczyc i probowac skleic z tego jakis motyw dzialania tych fantow. A ty Tyson nie miej pretesi za to ze twoj ojciec pil i wymyslal ludzia od najgorszych i inne urojone rzeczy. Nie kazdy pije sciagnij klapki z oczu a spotkasz ludzi ktorzy nie siegaja po alkohol. Naprawde to nieboli otworzcie sie na ludzi. Chodz to byla by pewnie najdluzsza podroz waszego zycia. A co do filmikow to pomysle bo niema co z wami rozmawiac bo o czym jak dla was wszyscy sa rowni ale wy najlepsi. Idzcie lepiej na wesele z lampionami to sie troche wyluzujecie 😛

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I właśnie udowadniasz jak bardzo jest ci i tobie podobnym obca dyskusja.Klepiesz zdania o tym jak to wszyscy mają wąskie horyzonty,ale udowodnić nic nie potrafisz.

Dzisaj szlak mnie trafia gdy kupa domorosłych"naukowców"(np.Discovery itp.) snuje swoje teorie które nawet nie mają prawa być hipotezami,jedyne pozytywne określenie to domysły i tyle.Następni nawet gdy coś zauważyli nie mając pojęcia co wiedzą że to jest inteligentne grupowo lub indywidualnie,mało tego,są tego pewni,więc po co zadają pytania pewni swej wyższej pewności.

Co chcesz udowodnić,chcesz dyskutować,mogę na argumenty ale niestety nie z tobą bo brak ich u ciebie jak i podstaw kultury.

Cóż,sformułowanie"I tak mają niemal wszystkie czubki..."odnosiło się do ogółu nie rozumiejących że opowiadania nie poparte dowodami mają prawo być ignorowane,ale i tu udowadniasz swój nadmiar arogancji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam znalazłem te forum bo dokładnie dziś w Chorzowie również ok godziny 22 widziałem lecący zbiór gwiazd który był zesynchronizowany i dolatywały do tego pojedyńcze gwiazdy. Nie wiem czy to gwiazdy ale tak wyglądało i tak mnie zainteresowało że zacząłem szukać o tym informacji. Z całą pewnością nie były to lampiony, samoloty, lasery ani drony... Gdyby ktoś coś więcej na ten temat to bardzo chętnie się dowiem. Niebo niestety było zbyt ciemne by nagrać to na komorce a tylko tym dysponowałem... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Wechol napisał:

Witam znalazłem te forum bo dokładnie dziś w Chorzowie również ok godziny 22 widziałem lecący zbiór gwiazd który był zesynchronizowany i dolatywały do tego pojedyńcze gwiazdy. Nie wiem czy to gwiazdy ale tak wyglądało i tak mnie zainteresowało że zacząłem szukać o tym informacji. Z całą pewnością nie były to lampiony, samoloty, lasery ani drony... Gdyby ktoś coś więcej na ten temat to bardzo chętnie się dowiem. Niebo niestety było zbyt ciemne by nagrać to na komorce a tylko tym dysponowałem... 

O 21:57 przelatywała grupa trzech satelitów NOSS, która zapewne flarowała z Twojej lokalizacji. Już po raz kolejny pojawia się o nie pytanie na forum czy FB :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Wechol napisał:

DSC_4292.JPG

DSC_4293.JPG

DSC_4294.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta