Skocz do zawartości
Jacek 2

Projektujemy koszulkę na XVII zlot w Zatomiu.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że sezon wakacyjny i większość z nas jest z pewnością na urlopie albo wkrótce na niego wyjedzie :)

Jednak jesienny zlot w tym roku planujemy wyjątkowo wcześnie, praktycznie zaraz po wakacjach. Drukarnia w której zlecam wykonanie koszulek będzie zamknięta cały sierpień. W związku z tym PIERWSZEGO WRZEŚNIA muszę złożyć zamówienie.
Do tej pory, koszulkę trzeba zaprojektować, zrobić listę chętnych, zebrać kasę.

W tej sytuacji moi drodzy liczę na waszą inwencje twórczą i czekam na projekty.
Myślę, że nie będzie problemem jeśli koszulki będą mogli zamówić również uczestnicy "Mini Zlotu"

Zasady takie jak zawsze, projektujemy wzorek na przód. Zwycięzca otrzymuje ciuszek gratis.

Życzę wszystkim super pomysłów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oj rzadko...Przyznaję. Słabo szukałem i taka jakaś zakamuflowana ta informacja była jak dla mnie i chyba nie tylko, bo zazwyczaj po ukazaniu się informacji już jest pełno ludzi. A obecnie - raptem 15 osób...

Ale dzięki za info ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 minuty temu, maquu napisał:

. A obecnie - raptem 15 osób...

Bo termin ciulowy się zrobił :(
Jest alternatywny mini ale oprócz tych, którzy się zapisali można jeszcze szukać ale nie w Potrawach i naprzeciwko bo tam już zajęte.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Paether napisał:

Może coś przy czasie dam radę namalować :)

Swego czasu robiłeś niezłe projekty. :) Trzaśnij coś extra.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, maquu napisał:

oj rzadko...Przyznaję. Słabo szukałem i taka jakaś zakamuflowana ta informacja była jak dla mnie i chyba nie tylko, bo zazwyczaj po ukazaniu się informacji już jest pełno ludzi. A obecnie - raptem 15 osób...

Ale dzięki za info ;)

Czas wakacyjny stąd zainteresowanie nikłe. Promocje zlotu rozpoczniemy pod koniec lipca, wykorzystamy do tego naszego laureata Heńkowego z miesiąca czerwca, mam nadzieję wtedy zapisze się więcej osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja na złocie się nie pojawię raczej (ultra chroniczny brak środków), ale chętnie pomogę w projektowaniu koszulki. Znam bardzo dobrych zaprzyjaźnionych grafików gdzie projekt może być bardzo pro. Coś więcej niż prosty obrazek/logo i napis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
49 minut temu, jw_amigowiec napisał:

Ja na złocie się nie pojawię raczej (ultra chroniczny brak środków), ale chętnie pomogę w projektowaniu koszulki. Znam bardzo dobrych zaprzyjaźnionych grafików gdzie projekt może być bardzo pro. Coś więcej niż prosty obrazek/logo i napis.

Raczej grafika wektorowa. Jakieś fulcolory sporo podnoszą koszty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 minutę temu, Jacek 2 napisał:

Raczej grafika wektorowa. Jakieś fulcolory sporo podnoszą koszty.

Z wektorową nie ma problemu. Jestem webdesignerem, ale robię też loga/grafiki wektorowe. W wolnej chwili mogę przysiąść i zrobić projekt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 minut temu, jw_amigowiec napisał:

Z wektorową nie ma problemu. Jestem webdesignerem, ale robię też loga/grafiki wektorowe. W wolnej chwili mogę przysiąść i zrobić projekt.

To przy dobrych wiatrach  załapiesz się na darmową sztukę dla zwycięzcy konkursu. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, szdom1 napisał:

To przy dobrych wiatrach  załapiesz się na darmową sztukę dla zwycięzcy konkursu. :) 

Jeszcze się nie łapię w pełni w forumowych sprawach, jakiego konkursu? ;)

- EDIT -

Doczytałem (ślepy jestem, czy co?), ok, zatem piszę się na konkurs i siadam jutro do projektu! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konkursu na projekt koszulki zlotowej. 

W dniu 1.07.2018 o 14:03, Jacek 2 napisał:

...

W tej sytuacji moi drodzy liczę na waszą inwencje twórczą i czekam na projekty.
Myślę, że nie będzie problemem jeśli koszulki będą mogli zamówić również uczestnicy "Mini Zlotu"

Zasady takie jak zawsze, projektujemy wzorek na przód. Zwycięzca otrzymuje ciuszek gratis.

Życzę wszystkim super pomysłów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozmawiałem z drukarnią. Termin jest napięty, chcieliby projekt chociaż mieć przed urlopem (1 sierpnia)
Leszek Pyra zamówił kilka koszulek dla uczniów z Drawna. Chciałby je mieć na 3 września, praktycznie jest to nie możliwe.

Jak macie jeszcze jakieś pomysły to wrzucajcie szybciutko. Proponuję zamknąć temat 27 lipca, potem sobota-niedziela ankieta.
I natychmiast ruszamy z zapisami.

Przepraszam, że tak naciskam ale sami widzicie jaki mamy termin zlotu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta