Skocz do zawartości

XVII zlot w Zatomiu zakwaterowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam temat kwaterunkowy.

Z przykrością informuję, że w tym roku nie mamy Gościńca. Poza tym kilka osób, które dotychczas nocowało poza zlotem wyraziło chęć nocowania w ramach zlotu.

Suma summarum,  kilkanaście osób wybiera się na inny zlot, zatem te miejsca wykorzystamy dla naszych zlotowiczów. Zarezerwowałem też cztery pokoje w "Potrawach"

Proszę by osoby wyszczególnione na poniższym obrazku, jeśli nie chcą przyjechać dały mi KONIECZNIE znak -bo ilość miejsc jest ograniczona. 

Jak co będę szukać miejsc w kwaterach prywatnych.

 

 

 

kwaterunek.jpg.e1d1d6ccc16a79f2da4310b0b233c779.jpg.2c06911d6dccec71f4f43a515c099bad.jpg.c8b774a336cdd5422eb1bf6c5fde8b2e.jpg

 

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignisdei napisał:

Zaczynam temat kwaterunkowy.
Suma summarum,  kilkanaście osób wybiera się na inny zlot.

Małe  sprostowanie szanowny Adminie
Te kilkanaście osób nie wybiera się na inny zlot tylko przyjeżdża na zlot w Zatomiu we wcześniej określonym terminie,czyli tydzień później.
Pozdrawiam Włodek
PS:Osobiście wolał bym być na tym oficjalnym!!!

  • Like 1

Astrokurnik + kilka astrojajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Anva napisał:

Małe  sprostowanie szanowny Adminie
Te kilkanaście osób nie wybiera się na inny zlot tylko przyjeżdża na zlot w Zatomiu we wcześniej określonym terminie,czyli tydzień później.
Pozdrawiam Włodek
PS:Osobiście wolał bym być na tym oficjalnym!!!

Anva Proszę!  Ja się nie wcinam w Wasze prywatne spotkanie.?

Ale skoro chcesz temat drążyć:

Nie ma czegoś takiego jak "zlot w Zatomiu we wcześniej określonym terminie"

Odsyłam do regulaminu §6: "Społeczność Forum może realizować spotkania w innych terminach niż podane przez Organizatora, jednak nie będą one uznawane za oficjalny zlot Forum  (...)."

Każdy ma prawo spotykać się z kim chce i kiedy chce.

Oficjalny zlot jest jeden i przypada 6-9 Września 2018 r.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Włodek myśl co chcesz.

Prywatnie Ci tylko powiem: Znamy się już tyle lat. Przykro mi patrzeć, że dajesz się tak wkręcać.

Pozdrawiam Robert.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ignisdei napisał:

Suma summarum,  kilkanaście osób wybiera się na inny zlot,

 

Robert - prosze -  inny zlot???? To zlot mini - masz i jesli spojrzysz w nasz kalendarz to zgodny z terminem, ktory byl ustalony juz w 2017r
Nie tylko Ty chcesz podziwiac piekne niebo. uwierz, bardzo bym chcial byc na oficjalnym i spotkac sie ze wszystkimi stalymi bywalcami - niestety nie moge tak jak kilku innych kolegow.
Prosze - robmy co do nas nalezy i nie ujmujmy sobie niczego - z jednej wszak bandy jestesmy, pogody sobie tylko zyczmy  :)

  • Like 2

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignisdei napisał:

OK Włodek myśl co chcesz.

Prywatnie Ci tylko powiem: Znamy się już tyle lat. Przykro mi patrzeć, że dajesz się tak wkręcać.

Pozdrawiam Robert.

Słabo posprzątałeś i nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

Astrokurnik + kilka astrojajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Jacek E. napisał:

Robert - prosze -  inny zlot???? To zlot mini - masz i jesli spojrzysz w nasz kalendarz to zgodny z terminem, ktory byl ustalony juz w 2017r
Nie tylko Ty chcesz podziwiac piekne niebo. uwierz, bardzo bym chcial byc na oficjalnym i spotkac sie ze wszystkimi stalymi bywalcami - niestety nie moge tak jak kilku innych kolegow.
Prosze - robmy co do nas nalezy i nie ujmujmy sobie niczego - z jednej wszak bandy jestesmy, pogody sobie tylko zyczmy  :)

Jacek, Ależ ja nie mam nic przeciwko temu, że robicie swój własny mini zlot. Macie do tego pełne prawo i nic mi do tego, ja tylko Ciebie również odsyłam do paragrafu szóstego Regulaminu, który wyraźnie mówi, że nie możecie podciągać waszego spotkania pod  "FA zlot. "...

bo w żadnej materii spotkanie to oficjalnym zlotem forumowych  nie jest. Niezależnie od tego ile osób będzie liczyć, będzie tylko nieformalnym spotkaniem przyjaciół.

Odpowiedam też na pytanie Anvy. O zmianie terminu informowałem odpowiednio wcześniej bo w lutym b.r. 

to, że coś było wcześniej wpisane w kalendarzu a potem uległo zmianie,nie znaczy że wciąż obowiązuje. 

To tyle z mojej strony życzę Wam udanej zabawy.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignisdei napisał:

Jacek, Ależ ja nie mam nic przeciwko temu, że robicie swój własny mini zlot. Macie do tego pełne prawo i nic mi do tego, ja tylko Ciebie również odsyłam do paragrafu szóstego Regulaminu, który wyraźnie mówi, że nie możecie podciągać waszego spotkania pod  "FA zlot. "...

bo w żadnej materii spotkanie to oficjalnym zlotem forumowych  nie jest. Niezależnie od tego ile osób będzie liczyć, będzie tylko nieformalnym spotkaniem przyjaciół.

Odpowiedam też na pytanie Anvy. O zmianie terminu informowałem odpowiednio wcześniej bo w lutym b.r. 

to, że coś było wcześniej wpisane w kalendarzu a potem uległo zmianie,nie znaczy że wciąż obowiązuje. 

To tyle z mojej strony życzę Wam udanej zabawy.

Ale mnie obowiązuje ustalony urlop i nie mogę tego zmienić .więc proszę określ daty zlotow w 2019r żebym mógł zaplanować urlop.
Pozdrawiam.

Astrokurnik + kilka astrojajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak na to teraz spojrzałam i się zastanawiam, dlaczego jestem przydzielona do pokoju z samymi mężczyznami? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji :O Nawet na samym początku, gdy zapisywałam się na zlot, w nawiasie podałam, że chciałabym trafić do Potraw, jest tam chyba jednoosobowy pokój z tego co kojarzę? 

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ciekawska napisał:

Hmm tak na to teraz spojrzałam i się zastanawiam, dlaczego jestem przydzielona do pokoju z samymi mężczyznami? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji :O Nawet na samym początku, gdy zapisywałam się na zlot, w nawiasie podałam, że chciałabym trafić do Potraw, jest tam chyba jednoosobowy pokój z tego co kojarzę? 

Ola, Klucha to dziewczyna :)

  • Like 1

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jacek 2 napisał:

Ola, Klucha to dziewczyna :)

O kurczę, nie spodziewałam się, za dużo Forumowiczów ma nicki kończące się na "a", zmyliło mnie to :D Hmm w takiej sytuacji przepraszam za zamieszanie i dziękuję za uświadomienie :) 

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ciekawska napisał:

O kurczę, nie spodziewałam się, za dużo Forumowiczów ma nicki kończące się na "a", zmyliło mnie to :D Hmm w takiej sytuacji przepraszam za zamieszanie i dziękuję za uświadomienie :) 

Patrząc na skład pokoju, to zabierz solidne zatyczki do uszu :)

  • Haha 2

www.astrofotografia.szczecin.pl

Kowa 32x82
Kowa 8.5x44
Kowa 8x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, polaris napisał:

Niech Bóg ma w swojej opiece Ciekawską w pokoju nr 7 :)

Podwójne stopery nie pomogą ?

  • Haha 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3-cim zlocie już nie będziesz się przejmować "piłującymi w nocy" - to po prostu będzie normalne :)).

 

P.S. Bierz moje stare miejsce - na wprost schodów, z dala od źródeł dźwięków :)) 

  • Like 1

Montaż ATM, niutek 130/650 z ASI034 do guide na refraktorku 70/500, Nikon D3100 full spectrum + pier  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ciekawska napisał:

Hmm tak na to teraz spojrzałam i się zastanawiam, dlaczego jestem przydzielona do pokoju z samymi mężczyznami? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji :O Nawet na samym początku, gdy zapisywałam się na zlot, w nawiasie podałam, że chciałabym trafić do Potraw, jest tam chyba jednoosobowy pokój z tego co kojarzę? 

pokój jednoosobowy w potrawach mamy ale dopiero na weekend ponieważ jakiś pan, który go zajmuje (w pewnym sensie na stałe) wyjeżdża w piątek wieczór. Świadomie dałem Cię do pokoju numer 7, bo jest damsko - męski.

Uwierz mi gdybym miał tą jedynkę w Potrawach na pewno byś ją dostała.

  • Thanks 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)