Skocz do zawartości

Cytaty


Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy wam też zniknęły ikonki do cytowania?

Ponadto kiedyś jak zaznaczyłem tekst w poście ro wyświetlał się hint czy chce zacytować. To też zniknęło. 

Raczej mam ten przycisk. :) 

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przycisk mam, ale to przy zaznaczeniu tekstu też mi nie działa Przy okazji powiadomienie, że Szymek dodał tu post też jakieś nie tego :P 

314828934_Beztytuu.thumb.png.6427822d1af33d597c83ba1b87e2e183.png

 

Edit: W tym samym momencie wrzuciliśmy screeny :) 

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni brakuje również opisu okienka wyskakującego, Na przykład w momencie próby skasowania swojego statusu:

Brakuje.thumb.png.6d98949f13390b3a25d444a2a1190412.png

Starsi Userzy obcykani, ale nowo zarejestrowani.... :(

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Panasmaras napisał:

Też nie mam.?

I wszystko nagle wróciło do normy. Działa zarówno na komórce i jak i na laptopie. Wyświetla się ikonka z cudzysłowem i przycisk z odpowiednim tekstem po zaznaczeniu tekstu...

Magia, czy może Administrator coś naprawił?

Dużo sprzętu, mało czasu i jeszcze mniej dobrej pogody ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, pmochocki napisał:

I wszystko nagle wróciło do normy. Działa zarówno na komórce i jak i na laptopie. Wyświetla się ikonka z cudzysłowem i przycisk z odpowiednim tekstem po zaznaczeniu tekstu...

Magia, czy może Administrator coś naprawił?

Nie ma cudów na świecie, przed niecałą godzinką zaktualizowałem forum do najnowszej wersji, w której poprawiono błędy. Sami widzicie jak konieczne są aktualizacje ;)

  • Like 2

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Administratorowi za aktualizację naprawiającą błędy. 

2 minuty temu, ignisdei napisał:

Sami widzicie jak konieczne są aktualizacje

A to nie któraś aktualizacja spowodowała ten problem? :) Prosimy o aktualizacje nie powodujące błędów. :) 

Dużo sprzętu, mało czasu i jeszcze mniej dobrej pogody ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety silnik IPboard to żywy organizm. Podejrzewam, że programiści zza oceanu, sami nie wiedzą jak zareaguje ich dziecko a dopiero ja. Wybiórczo dokonując aktualizacji muszę mieć na uwadze że, prócz rzeczy wizualnych każda aktualizacja zawiera poprawki dotyczące zabezpieczeń co w naszym przypadku jest priorytetem. Zabezpieczenia chronią nas przed atakiem hakerskim a także chronią nasze dane osobowe. Pomijając niektóre zabezpieczenia mógłbym doprowadzić do luk w programie, bo jedno wynika z drugiego. Tak więc będę robił aktualizacje na bieżąco a Jankesi i tak  na bieżąco naprawiać będą, kolejnymi poprawkami.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc nawet sobie nie wyobrażam  jakie, ryzyko niesie za sobą posiadania forum z darmowymi silnikami starej generacji typu PHP, one są wiekowe z przed 2007 r  , ich zabezpieczenia muszą być jak sita, nie trudnym jest , pewnie dla sprawnego hakera,  wykradzenie z nich danych osobowych, co może mieć opłakane skutki prawne w ramach RODO.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)