Skocz do zawartości

Ankieta Delta Optical - do zgarnięcia rabat


Delta Optical

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze!

Nie ma tego złego, co by na lepsze nie wyszło.

Wiemy, że w naszym sklepie internetowym nie wszystko działa tak jak trzeba.

Dlatego jeżeli gdzieś krążąc między naszymi wirtualnymi półkami z teleskopami, lornetkami i innymi akcesoriami, pomstujecie na to, czy tamto w menu, wyszukiwarce czy innej funkcjonalności naszego sklepu, prosimy nie trzymajcie tego dla siebie, tylko podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Jeżeli macie od razu pomysł na rozwiązanie problemowej kwestii, to prosimy też o tym napomknijcie.

Ten sklep jest dla Was i nie chcemy żeby Was irytował.

Będziemy na bieżąco poprawiać w naszym sklepie to, co Wam przeszkadza, tak długo, aż będzie to miejsce doskonałe.

I co ważne: to może być pierwszy raz kiedy ?niezadowolony Klient? za wyrażenie swojego niezadowolenia dostaje nagrodę! Bo dla 3 osób, które nadeślą najbardziej kreatywne zgłoszenie mankamentów w naszym sklepie, mamy rabat - 15% do wykorzystania na sprzęt o wartości do 10.000 PLN będący w ofercie naszego sklepu. Rabat do wykorzystania do 30.11.2018.

Wszelkie uwagi (choć i pochwalić nas też można) przesyłajcie na nasz forumowy profil do 28.10.2018

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam trzy uwagi, nie ze względu na potencjalny rabat, tylko dużą ilość czasu spędzoną na szukaniu pierwszego teleskopu :)

1. Przeglądając produkty z filtrem, jest problem z ładowaniem kolejnych produktów. Jeżeli wybierzemy jakieś filtry i znajdzie się więcej produktów niż mieści się na stronie, to chcąc kliknąć "załaduj więcej" tracimy filtry i zaczynamy przeglądać wszystkie produkty.

2. Nieintuicyjne jest porównywanie produktów. Nie mogłem znaleźć przycisku "porównaj zaznaczone". Ostatecznie znalazłem gdzieś na górze, ale o wiele lepiej by było, gdyby były one dostępne przy check-boksie w momencie, gdy przynajmniej dwa produkty są już zaznaczone.

3. Niektóre produkty mają bardzo skrótowy opis (np montaż eq3-2 ze statywem stalowym). Nie ma informacji o tym jakiego typu statyw jest tam zastosowany (model).

 

Nie wiem czym jest forumowy profil ;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. 

Przeglądając ostatnio produkty, było ich dokładnie 5 szt. na stronie, a na dole strony "pokaż wszystkie" - po kliknięciu nadal jest 5 więc po co kolejne ładowanie żeby zobaczyć dokładnie to samo - bezsensu. 

 

pozdrawiam 

SW 200/1000 Celestron VX,
LVW 8,13,22  i jakieś tam szkiełka:)
NIKON 10x50 EX

  

      ------  PTMA Poznań  ------ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikając "pokaż wszystkie" wymuszamy na stronie nowe wyszukiwanie, bez względu na to czy produktów w danej kategorii jest więcej czy nie. 

Czekamy na kolejne zgłoszenia - prosimy o przesyłanie ich na priv - każda uwaga może być pomocna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, które otrzymaliśmy od Was do tej pory. Wasze uwagi i sugestie są dla nas bezcennym źródłem informacji oraz wskazują co jeszcze możemy poprawić.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować Was, że jeśli ktoś nie zdążył do nas napisać to nic straconego, ponieważ przedłużamy termin wysyłania zgłoszeń do 12.11.2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocne byłoby napisanie podstawowych informacji o sprzedawanym sprzęcie, np. w przypadku statywu jego waga, maksymalna wysokość, wysokość po złożeniu, udźwig. Przy lornetkach absolutnym minimum jest podanie pola widzenia lornetki, a niestety takie informacje nie zawsze pojawiają się w specyfikacji sprzętu. A takich baboli jest cała masa. To są podstawowe informacje, często podane przez producenta na opakowaniu. Jeżeli wchodzę na stronę i podstawowych informacji o sprzedawanym sprzęcie muszę szukać na innych stronach, to odechciewa się zakupów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poświecę swój czas z nadzieją, że coś poprawicie.

Używanie strony na komórce jest mocno uciążliwe. Na jednym ekranie widzę tylko jeden produkt. Brak możliwości wyświetlenia w formie listy. No i numer katalogowy - to jest dokładnie informacja bez której się nie obędę,

Filtrowanie - otwieram okulary do teleskopów i chce czegoś wyszukać. Producenci nie posortowani alfabetycznie tylko w losowym porządku. Ogniskowa okularu - checkboxy na 3 ekrany. Układ optyczny nie posortowany alfabetycznie. Pole widzenia - 1.5 ekranu checkboxów. Odległość od oka - 2 ekrany checkboxów. A dla ceny daliście radę zrobić suwak.  

Na komórce wasz strona to jedno wielkie scrollowanie.

 

 

Dużo sprzętu, mało czasu i jeszcze mniej dobrej pogody ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze i bez owijania w bawełnę:

Od kiedy jest nowa wersja strony przestalem zaglądać na nią - nie da rady się w niej połapać. Nieczytelna, nieintuicyjna, od zawsze brakowało technicznych specyfikacji i istotnych detali w opisie sprzętu. 

Spory krok w tyl! 

  • Like 2

Zapraszam na moją stronę logo2.jpg.14d2f841b11ef24f670bb0d3638f5042.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jesteśmy na etapie poprawiania i uzupełniania istniejących opisów oraz parametrów produktów i to jest naszym priorytetem. Nie wykluczamy jednak, że w przyszłości zmianie ulegnie również sposób prezentacji sprzętu. 

Dziękujemy za Wasze uwagi, jeżeli macie pomysły dotyczące usprawnień zachęcamy do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepię się do kilku kwestii w mobilnej wersji strony. Wybierając kategorię "Teleskopy" pojawia się mnóstwo innych podziałów, które już na starcie powodują spory mętlik. Taki na przykład podział wg. przeznaczenia, jest poprawny, ale jestem pewien, że nad wieloma produktami można by dyskutować. Ponadto, przynajmniej mnie, nie działa wyświetlanie kafelkami, a lista jest kłopotliwa w ciągłym scrollowaniu. Można by poprawić filtry. W kategorii teleskopów na montażu Dobsona (resztę również opieram na niej) jest 26 produktów, jednak nie każdy ma uzupełnione wszystkie dane, tak więc możemy filtrować po rodzaju wyciągu, średnicy okularu, ale sporo produktów nie zostanie tam ujętych, bo wartości dla nich są w tym wypadku puste (dobry przykład - filtrowanie po serii, kiedy istnieje tylko jedna - FirstScope z 2 produktami w niej). W wersji mobilnej, suwak zakresu cen prawie nie działa, trzeba wpisywać ręcznie. To takie najbardziej denerwujące bolączki, które zauważyłem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem, że już po ankiecie, ale taka ciekawostka:
oglądam sobie tę ofertę: https://deltaoptical.pl/tuba-evostar-72mm-f-6-ed
a w tabelce podobne produkty na pierwszej pozycji to: https://deltaoptical.pl/teleskop-planewave-cdk-700:D

Rozumiem, że ten edek to jako szukacz do CDK...

Tu była kiedyś jakaś stopka, ale nie nadążała za zmianami sprzętowymi...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pogodnego nieba życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, cyberboss napisał:

Wiem, że już po ankiecie, ale taka ciekawostka:
oglądam sobie tę ofertę: https://deltaoptical.pl/tuba-evostar-72mm-f-6-ed
a w tabelce podobne produkty na pierwszej pozycji to: https://deltaoptical.pl/teleskop-planewave-cdk-700:D

Rozumiem, że ten edek to jako szukacz do CDK...

Szerokie pole, doskonałej jakości optyka.. skoro teleskop główny ma być najwyższej jakości to i szukacz powinien spełniać te kryteria :) 

A tak już na poważnie jeśli chodzi o cdk 700 to raczej mało jest produktów, które mogłyby trafić do kategorii "podobne". Z drugiej strony pełna zgoda, że powinny być tam produkty które rzeczywiście można w jakiś sposób powiązać z produktem który akurat oglądamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Wam za liczne zgłoszenia, które przesłaliście nam w trakcie trwania ankiety. Uzyskaliśmy od Was wiele cennych informacji, przed nami czas na dalsze analizy i wdrażanie poprawek oraz zmian.

Wybraliśmy najciekawsze odpowiedzi, ich autorzy otrzymają od nas wiadomości na priv. Gratulujemy zwycięzcom i jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem, że off topic ale nie podoba mi się dodawanie do porównywarki. Dodanie produktu do porównania przeladowuje stronę. Tak się nie robi obecnie, przecież można wysłać dane po cichu w tle :-)

Poza tym jak kolega napisał wyżej przy dwóch produktach w porównywarce powinien pojawić się przycisk przy porównywanych produktach Przejdź do porównania, a przycisk ten jest zgubiony gdzieś w menu na górze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)