Skocz do zawartości

Światło popielate


pawlo-b2

Rekomendowane odpowiedzi

No ale skoro już wspomniałeś o tej odległości, która ma niby wynosić 3 800km a nie ok. 380 000km dlaczego nie chcesz się przekonać w prosty sposób jak zaproponował @pguzik. Mam wrażenie, że boisz się bo twoja teoria(choć ciężko to nazwać teorią wnioskując po twoich wypowiedziach to bardziej już jest dla ciebie wiara) mogłaby być już rozwiana. :)

GSO 12 dobson deluxe 
ESy 30mm 2", 14mm, 6.7mm, 4.7mm
Filtr Astronomik H-Beta i OIII 2"
Filtr planetarny GSO pomarańczowy 1.25"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, HasztakNajs napisał:

No ale skoro już wspomniałeś o tej odległości, która ma niby wynosić 3 800km a nie ok. 380 000km dlaczego nie chcesz się przekonać w prosty sposób jak zaproponował @pguzik. Mam wrażenie, że boisz się bo twoja teoria(choć ciężko to nazwać teorią wnioskując po twoich wypowiedziach to bardziej już jest dla ciebie wiara) mogłaby być już rozwiana. :)

Wystarczy ten jeden dowód jaki daje obserwacja światła popielatego. To nie jest żadna moja teoria, to wyszło w trakcie prowadzonej tu rozmowy i obliczeń matematycznych, że Księżyc nie jest oddalony 380 tys km tylko 100 razy bliżej Ziemi. Ja sobie tego nie wymyśliłem tylko tak wyszło z wyliczeń. Ja mogłem do tej pory tylko podejrzewać, a teraz wiem i nie tylko moja to zasługa, że prawda wyszła na jaw.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawlo-b2 napisał:

Wystarczy ten jeden dowód jaki daje obserwacja światła popielatego. To nie jest żadna moja teoria, to wyszło w trakcie prowadzonej tu rozmowy i obliczeń matematycznych, że Księżyc nie jest oddalony 380 tys km tylko 100 razy bliżej Ziemi. Ja sobie tego nie wymyśliłem tylko tak wyszło z wyliczeń. Ja mogłem do tej pory tylko podejrzewać, a teraz wiem i nie tylko moja to zasługa, że prawda wyszła na jaw.

Sława czeka, nie zwlekaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, miron napisał:

Sława czeka, nie zwlekaj ?

Daruj sobie, ten sarkazm. Nic się nie zmieni , temat umrze śmiercią naturalną, a po Was spłynie ten fakt jak woda po kaczce. Ktoś kto jest już tak głęboko uzależniony, tak łatwo z tego  uzależnienia nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pawlo-b2 napisał:

Wystarczy ten jeden dowód jaki daje obserwacja światła popielatego. To nie jest żadna moja teoria, to wyszło w trakcie prowadzonej tu rozmowy i obliczeń matematycznych, że Księżyc nie jest oddalony 380 tys km tylko 100 razy bliżej Ziemi. Ja sobie tego nie wymyśliłem tylko tak wyszło z wyliczeń. Ja mogłem do tej pory tylko podejrzewać, a teraz wiem i nie tylko moja to zasługa, że prawda wyszła na jaw.

Skoro już jesteś zadowolony to nie zawracaj nam więcej głowy ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lukost zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)