Skocz do zawartości

Problem ze stroną główną FA


esteon

Rekomendowane odpowiedzi

@lolak89, spróbuj wyczyścić cookies i cache przeglądarki. Uwaga: spowoduje to przy okazji wylogowanie ze wszystkich stron na których jesteś zalogowany.

  • Thanks 1

Lornetki: BGSz 2,3x40, DO Chase 10x50 ED, DO Extreme 15x70 ED | Statyw: Slik PRO 700DX
Teleskop: SW Mak 127/1500 + Bino | Montaże: ALT-AZ5, EXOS-2 OnStep

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Magnetar napisał:

@lolak89, spróbuj wyczyścić cookies i cache przeglądarki. Uwaga: spowoduje to przy okazji wylogowanie ze wszystkich stron na których jesteś zalogowany.

Spróbuję później, odinstalowałem wcześniej aktualizacje ale nie pomogło, jednocześnie chyba cookies też wypadły i nie pomogło ale nie zaszkodzi spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lolak89 napisał:

Hej,

Mam problem z FA, nie działa mi styl ciemny na telefonie z Andkiem. Mam ciągły błąd chrome odkąd jest nowa aktualizacja, co chwilę komunikat "Chrome przestał odpowiadać" czy jakoś tak. Co najlepsze to samo mam na SGL. Gdyby ktoś znał rozwiązanie, jakiegoś tipa jak to rozwiązać to byłbym wdzięczny.

Jutro się na Ciebie zaloguję i sprawdzę czy problem leży po stronie forum, ale na 90% coś u Ciebie.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2020 o 21:50, ignisdei napisał:

Jutro się na Ciebie zaloguję i sprawdzę czy problem leży po stronie forum, ale na 90% coś u Ciebie.

Miałeś ustawiony biały motyw, bez problemu zmieniłem, Ci przyciskiem motyw u dołu strony... ?

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ignisdei napisał:

Miałeś ustawiony biały motyw, bez problemu zmieniłem, Ci przyciskiem motyw u dołu strony... ?

Właśnie się zastanawiałem kiedy zmieniłem motyw na ciemny  ? Ignis właśnie chodzi o to, że na ciemnym mi wywala forum A na białym pracuje normalnie ? trudno, już do białego się przyzwyczaiłem, nie będę drążył tematu dopóki jeden motyw jest sprawny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
12 godzin temu, ignisdei napisał:

Poczekajcie jak na Cyber-folks skończą...

Na komórze z Androidem dalej nie działa  ?

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jacek E. napisał:

Na komórze z Androidem dalej nie działa  ?

Coś u ciebie Jacek wszystko działa już od wczoraj, ja piszę do Ciebie właśnie z komórki z Androida.

To pewnie ciasteczka. Napisz w Googlach forumastronomiczne.pl i kliknij to się podmienią.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra działa. To nie było u mnie tylko monit Usera.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Nie wiem co dzieje się z serwerem na którym jest nasze forum. Strony ładują się w miarę, ale te z fotkami, to już masakra...  Mam dość szybki internet, i inne strony z fotografiami w o wiele większej rozdzielczości niż te  z naszego, ładują się szybko i bez problemu. Wszystko zaczęło się kaszanić  po zmianie. Wysłanie postu, to porażka totalna. Muli, mieli i w końcu nie zapisze. Można się w kur... Nie wiem na jakim silniku i serwerze jest Astropolis, ale tam wszystko śmiga, aż mnie żal d... ściska że nie jest tak u nas. Czy nasi Moderatorzy, i Admini są w stanie coś z tym zrobić ? Sądzę, że gdyby była potrzeba zrzuty na lepszy serwer, czy tam co potrzeba, to na pewno by się sponsorzy znaleźli. Proszę o wyjaśnienie w czym tkwi problem.

 Ritchey-Chrétien TS 150 mm/ 1370 + Reduktor TS 0,67 x , TS ED 80/560 + Flattener x0,8 ; ASI 533 MC Pro, Guider ArteSky 60/240 mm+ ASI 178 MM  iOptron iEQ30 Pro, AsiAir Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem edytować post, i dopisać, że czas jaki upłynął o d momentu kliknięcia zapisz, to 2 minuty 2 sekundy. Niestety, nie udało się, bo wywaliło taki komunikat ??

forum error.jpg

 Ritchey-Chrétien TS 150 mm/ 1370 + Reduktor TS 0,67 x , TS ED 80/560 + Flattener x0,8 ; ASI 533 MC Pro, Guider ArteSky 60/240 mm+ ASI 178 MM  iOptron iEQ30 Pro, AsiAir Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...


Przez to nie chce mi się pisać postów, bo nie mam cierpliwości kilka razy podchodzić, by wreszcie zapisało...?

 Ritchey-Chrétien TS 150 mm/ 1370 + Reduktor TS 0,67 x , TS ED 80/560 + Flattener x0,8 ; ASI 533 MC Pro, Guider ArteSky 60/240 mm+ ASI 178 MM  iOptron iEQ30 Pro, AsiAir Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień Dobry

Wasze maile rejestracji są traktowane z pogardą przez operatorów poczty email takim textem: "Nadawca tej wiadomości nie spełnia naszych wymogów bezpieczeństwa."  i nie trafiają do folderu odbiorczego tylko do takiego kwarantannowego albo u niektórych wogóle nie dochodzą wcale nigdy, uniemożliwiając rejestrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)