Skocz do zawartości
esteon

Problem ze stroną główną FA

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko mnie się nie ładuje strona główna forum?

Podstrony ładuję się dobrze, ale www.forumastronomiczne.pl daje komunikat:

Parse error: syntax error, unexpected end of file, expecting variable (T_VARIABLE) or heredoc end (T_END_HEREDOC) or ${ (T_DOLLAR_OPEN_CURLY_BRACES) or {$ (T_CURLY_OPEN) in /home/astro/domains/forumastronomiczne.pl/public_html/datastore/widget_topicFeed_gaxwndqxo_172732f3bb7240e88ed995bf7719ac66.5634a93b40.php on line 4

Przeglądarka to Opera 56 (sic!).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również potwierdzam, mam ten sam komunikat. Błąd występuje zarówno na komputerze jak i smartfonie. Testowałem również różne przeglądarki: IE, Chrome i Firefox. Efekt niestety ten sam. Wyczyściłem cache, ale nic nie dało :/ Wyskakujący komunikat zgłosiłem do administracji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Robert - zerknijcie z technicznym na ustawienia forumowej szukajki. Wygląda jakby szukała tylko w wątkach wizualnych - to trochę mało politycznie poprawne :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fakt, kamera działa. Ale problem jest na pewno jakiś, bo np "arduino" nie znajduje tematu https://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/5003-kącik-aa-astro-arduino/ , "m27" nie znajduje żadnego tematu z Hantlami w astrofoto, jak choćby https://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/7787-40-strzałów-w-m27/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

5 godzin temu, jolo napisał:

Robert - zerknijcie z technicznym na ustawienia forumowej szukajki. Wygląda jakby szukała tylko w wątkach wizualnych - to trochę mało politycznie poprawne :) 

3 godziny temu, ignisdei napisał:

Coś pewnie u Ciebie, wspiąłem np. sławo "kamera" i przeszukało mi działy:

https://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/search/&q=kamera

U mnie nie działa również od jakiegoś czasu. Sporadycznie mozna coś znaleźć :( Przykład - wrzuć w wyszukajkę np.  InSight jest po prostu masakra. 90% trzeba szukać na piechotę :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja chciałem za to zgłosić problem z mailami.

Od dobrego tygodnia (choć ciężko mi dokładnie określić od kiedy) przestały mi przychodzić maile z forum.
sprawdziłem - tematy mam ciągle pooznaczane jako obserwowane.
prywatne wiadomości też nie przychodzą.
trochę to problematyczne dla mnie bo w okresach świątecznych mam mniej czasu żeby śledzić forum a często dostaje wiadomości na priv.

Mógłby ktoś potwierdziś/zaprzeczyć problem z mailami?
Sprawdzałem w logach serwera pocztowego - nie ma nawet prób dostarczenia poczty na serwer (czyli do spamu nie trafia).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, Zielu napisał:

Sprawdzałem w logach serwera pocztowego - nie ma nawet prób dostarczenia poczty na serwer (czyli do spamu nie trafia).

Tak potwierdzam - przestały przychodzić a pocztę mam na Home i mam tak ustawione, że nawet SMSki dostaję o przyjściu maila. A od jakiegoś czasu z FA kompletna cisza :(
Najbliższy przykład - dzisiaj 4 PW i wiadomości 0.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 minut temu, Zielu napisał:

Potwierdzam, u mnie też żaden mail nie przyszedł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
28 minut temu, ignisdei napisał:

Wyczyściłem pamięć cache  i przebudowałem indeks wyszukiwania. Zobaczcie czy pomogło.

No jest super - jak za dobrych czasów - Dzięki :)
Jeszcze tylko mailki naprawcie i prezentu większego od choinki Tobie i Technicznemu pożyczę :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok dałem maile na full-option ;) , teraz możecie czuć się zaspamowani, więc proszę o info co mam wyłączyć 

:) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 17.12.2018 o 12:52, Zielu napisał:

Ja chciałem za to zgłosić problem z mailami.

Od dobrego tygodnia (choć ciężko mi dokładnie określić od kiedy) przestały mi przychodzić maile z forum.
prywatne wiadomości też nie przychodzą.
trochę to problematyczne dla mnie bo w okresach świątecznych mam mniej czasu żeby śledzić forum a często dostaje wiadomości na priv.

Cześć.
Właśnie w związku z tym Twoją wiadomość o gotowej lampce jowiszowej odczytałem z 11-dniowym opóźnieniem :( Zaglądam tutaj niesystematycznie, a nie dostałem powiadomienia na maila o Twojej wiadomości prywatnej.
Tak, czy siak, już odpowiedziałem na PW.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta