Skocz do zawartości

Problem ze stroną główną FA

esteon

Czy ma pozostać wersja animowana "na górze" Forum czy nie?  

16 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy ma pozostać wersja animowana czy nie?

• Tak, podoba mi się animowane tło, Adminie zostaw jak jest!
    • Nie, tło jest nie do przyjęcia, niech wraca stary pasek statyczny-wywalaj Waść!

Ankieta została zamknięta

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 10.10.2020 o 20:00

Rekomendowane odpowiedzi

A ja rzucę taki pomysł - Dlaczego na głównej jest tak bardzo ograniczona lista ostatnich wpisów? U konkurencji są linkowane cyferki z kolejnymi podstronami listy skróconej postów. To bardzo wygodne rozwiązanie. Dlaczego? ...no bo włączając główny link aktywności pokazuje zbyt dużo rozszerzonych informacji i mozolnie jest ogarnąć co publikowano po dłuższym niebycie. Co prawda znalazłem też inny link o nazwie "Nowe posty na forum " https://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/discover/95/ z którego fajnie się korzysta bo już jest zwięźlejszy, jednak tej kompaktowej listy z głównej nic nie jest w stanie pobić. A wielu lubi mieć podaną samą esencję aktywności danego forum na tacy, szybko i przejrzyście na małej powierzchni ekranu, do ogarnięcia jednym spojrzeniem.

A może niepotrzebnie marudzę, bo dawno nie byłem na FA i trochę się gubię. W sumie bardzo fajne, przyjazne forum tu macie. Tak trzymać!

Edytowane przez soczi
  • Like 1

• 4 tygodnie później...

A cóż to znowu za cudaki ? Posty podświetlone, a jak na nie kliknę to wyświetla mi, że muszę mieć więcej postów...😩

Fa_error.jpg

forum_error1.jpg

Ritchey-Chrétien TS 150 mm/ 1370 + Reduktor TS 0,67 x , TS ED 80/560 + Flattener x0,8 ; ASI 533 MC Pro, Guider ArteSky 60/240 mm+ ASI 178 MM  iOptron iEQ30 Pro, AsiAir Plus

Już to zniknęło, i teraz jest normalnie. Może to był jakiś chwilowy błąd bo akurat Moderator coś tam modził... 

Ritchey-Chrétien TS 150 mm/ 1370 + Reduktor TS 0,67 x , TS ED 80/560 + Flattener x0,8 ; ASI 533 MC Pro, Guider ArteSky 60/240 mm+ ASI 178 MM  iOptron iEQ30 Pro, AsiAir Plus

Właściwie to do czego jest ta funkcja "ukryj" przy własnym poście? W zastępstwie za usuń? Jak potem odkryć posta wrazie potrzeby? Zrobiłem test i post poprostu przepadł w niebycie, czyli tak dobrze gdzieś się ukrył, że nie mogę już go znaleźć.🤔

• 4 miesiące później...

Niestety znowu od jakiegoś czasu nie przychodzą maile z powiadomieniami o PW, ale to nie problem. Większy problem to taki, że nie przychodzą maile aktywacyjne do rejestrujących się użytkowników 😞 

Wypadałoby to naprawić.

jolo-astrojolo.png

• 3 tygodnie później...

Cześć,

Jestem nowym użytkownikiem, forum czytam od kilku miesięcy. Kilkukrotnie w tym czasie próbowałem się zarejestrować na dwóch różnych @ (nigdy nie otrzymałem zwrotki), jak widać nareszcie się udało 😄 więc chyba działa.

• Like 2

W dniu 8.05.2022 o 14:31, ignisdei napisał:

Słuchajcie zmieniłem system wysyłania maili  z  SMTP na  PHP. Dajcie znać czy podziałało! 

U mnie zadziałało. Powiadomienia przychodzą, ale początkowo wpadały do spamu.

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | X-Cel LX 25mm | Morph 17,5 mm | Morph 12,5 mm | X-Cel LX 9mm | LV 6mm | Moon, CLS, UHC | Vanguard Endeavor 8x42 EDII