Skocz do zawartości

Małe porównanie mgławic planetarnych


Rekomendowane odpowiedzi

Aż mi brakuje słów, żeby w pełni swój zachwyt nad tym kolażem opisać, ale jakoś musiałam to skomentować Crazy Niesamowite, mam nadzieję, że któregoś dnia zobaczę to na APODzie :)

  • Thanks 1

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na APOD jak najbardziej się nadaje,bez dwóch zdań.Niestety ale ja od pewnego czasu nie rozumie absolutnie tamtej witryny,jakie kryteria i czym się kierują tamtejsi admini zamieszczając zdjęcie jako APOD ??? :( Tu na Forum nieraz było mi dane oglądać doskonalsze fotografie od akurat zamieszczonej tam podobno "Fotografii Dnia"

Sorry,ale jakoś trudno było mi się powstrzymać od komentarza.

Pomysł i wykonanie kolażu dla mnie Liga Mistrzów,Najwyższa Półka.

Gratuluje Autorowi pomysłu i wykonania.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz  Sujka, i każdy w astroświatku wie, że nie chodzi tu o ptaka.;)Celebryta, psia mać :)Jestem ciekaw, co na to żona i dzieci. SPE KTA KU LA RNE. Proszę udać się do zaprzyjaźnionego drukarza i komercyjnie spieniężyć ;)  Zapewne nabędę. Pozdrawiam, kolejnego "astrobina" życząc. :thumbsup:

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pozytywny odbiór i opinie - to bardzo buduje :)

W dniu 13.12.2018 o 21:33, Alice napisał:

Piękne zestawienie. Za rok spodziewam się kolejnego z kolejnymi obiektami w co najmniej takiej ilości :)

Będą - mam plany na doświetlenie kolejnych 8 zimowo-wiosennych planetarek :)

23 godziny temu, Charon_X napisał:

Świetne - przydałby sie Helix dla porównania wielkości:) .

Helix jest nisko - detal będzie do kitu.

11 godzin temu, marianowski napisał:

Na APOD jak najbardziej się nadaje,bez dwóch zdań.Niestety ale ja od pewnego czasu nie rozumie absolutnie tamtej witryny,jakie kryteria i czym się kierują tamtejsi admini zamieszczając zdjęcie jako APOD ??? :( Tu na Forum nieraz było mi dane oglądać doskonalsze fotografie od akurat zamieszczonej tam podobno "Fotografii Dnia"

Rozumiem w pełni - APOD rządzi się swoimi prawami - wysyłam tam fotki ale raczej bez większych nadziei na sukces.

10 godzin temu, dziki1 napisał:

Mówisz  Sujka, i każdy w astroświatku wie, że nie chodzi tu o ptaka.;)Celebryta, psia mać :)Jestem ciekaw, co na to żona i dzieci. SPE KTA KU LA RNE. Proszę udać się do zaprzyjaźnionego drukarza i komercyjnie spieniężyć ;)  Zapewne nabędę. Pozdrawiam, kolejnego "astrobina" życząc. :thumbsup:

Dziękuję, rodzina szczęśliwa i wspiera jak może :)  Wydruki pewnie też będą, ale dopiero za jakiś czas o czym nie omieszkam poinformować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)