Skocz do zawartości

ANKIETA ASTROFOTOGRAFIA MIESIĄCA Forum Astronomicznego. Grudzień 2018r.


ANKIETA ASTROFOTOGRAFIA MIESIĄCA Forum Astronomicznego. Grudzień 2018r.   

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która astrofotografia zasługuje na miano Astrofotografii Grudnia?

    • 1. Dariusz Wiosna - Startrails
    • 2. Maciej Kapkowski - Mgławica Niedźwiedź Polarny
    • 3. Maciej Kapkowski - Kometa 46P Wirtanen
    • 4. Rafał Krajewski - Plejady
    • 5. Paweł Radomski - NGC 2237 Mgławica Rozeta, wraz z NGC2244
    • 6. Łukasz Socha - Barnardy 8-13
    • 7. Łukasz Socha - Zakurzona Kalifornia
    • 8. Łukasz Sujka - Abell 12 i gwiazda Mu Orionis
    • 9. Marek Setlak - M42 w szerszym kadrze
    • 10. Łukasz Szczepański - NGC 2237
    • 11. Rafał Krajewski - Róża Karoliny
    • 12. Dariusz Wiosna - Kaskada Kemble’a i NGC 1502

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Dyplom grudzień 18.jpg

Serdecznie zapraszam do kolejnych wyborów konkursowych.

Astrofotografie miesiąca grudnia, które oceniamy znajdują się TU

Głosujemy od 01.01 godz. 9:00 do 06.01 godz. 9:00.

Te, które według Was zwyciężą zostaną zakwalifikowane

do Konkursu im Heńka Kowalewskiego - Astrofotografia 2018 Roku FA.

Szanowni Jurorzy - przypominam, że głosujemy zgodnie z 8 punktem Regulaminu,

  1. Zasady głosowania w ankietach miesiąca i ankiecie roku:

      8.1  Ankiety są publiczne. 
      8.2  W ankiecie miesiąca biorą udział zarejestrowani pełnoprawni użytkownicy FA. W ankiecie roku biorą udział zarejestrowani pełnoprawni użytkownicy z minimalnym miesięcznym stażem od daty zarejestrowania na FA.
      8.2  Każdy głosujący może oddać głos na maksymalnie trzy prace zgłoszone do danej edycji.
     
8.3  Wszystkie głosy jurora, który w głosowaniu wskaże więcej niż trzy prace, stają się automatycznie głosami nieważnymi.
     
8.4  Ze względu na ograniczenia silnika ankiety forumowej, każdy głosujący zobowiązany jest samemu kontrolować ilość oddanych przez siebie głosów.
            Wykluczenia głosów wynikające z tego niedopatrzenia nie mogą być przedmiotem reklamacji.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Zywis napisał:

dlaczego ankieta zamknięta? przynajmniej u mnie?

Nie tylko u Ciebie.
Zgodnie z Regulaminem Konkursu Henia głosujemy od jutra godzina 09:00.
Dzisiaj jeszcze do 23:59 można prace zgłaszać :) Konkurs miesiąca trwa cały miesiąc.

  • Haha 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam do głosowania :)
Tylko spójrzcie najpierw na fotografie trzeźwym okiem ;)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U góry masz ankietę. Zaznaczasz prace i naciskasz "Oddaj głos".

 

Pierwszy raz głosowałem i dobrze, że przeczytałem o możliwości oddania 3 głosów. Jeden głos był by nie sprawiedliwy. I co ciekawe, nie znam się na astrofotografii a okazuje się, że zagłosowałem tak jak większość, - jeśli chodzi o najlepsze zdjęcie. Obróbka mojego faworyta jednak przekłada się na jakość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JunakM07 napisał:

jak mogę oddać głos w ankiecie ? pierwszy raz głosuję i nie bardzo wiem jak to zrobić ;)

Kolega Wessel już Ci odpowiedział. Niemniej (dla wszystkich) zawsze w pierwszym poście ankiety jest ,,wytłuszczony" 8 punkt Regulaminu. Po jego przeczytaniu chyba wszystko... staje się jasne :) 

Zapraszam do głosowania :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosy oddane.

Podczas głosowania tak z własnej ciekawości pozwoliłem sobie policzyć ilość oddanych głosów na wszystkie prace.Łączna suma to 229 głosów,co oznacza że jeżeli każdy statystycznie oddałby głos na trzy prace to głosujących byłoby 76,3 osoby.Jasno wynika że nie każdy korzysta z prawa trzech głosów.Czy to wiele czy mało,statystyka odwiedzin pokazuje że Forum przez tylko ostatnią godzinę odwiedziło 54 użytkowników,chyba szału nie ma jeśli chodzi o liczbę głosujących niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marianowski napisał:

Forum przez tylko ostatnią godzinę odwiedziło 54 użytkowników,chyba szału nie ma jeśli chodzi o liczbę głosujących niestety.

No niestety - szału bardzo nie ma :(
Nie mogę tego zrozumieć....

P.S. Na dodatek nie widzę wielu głosujących, którzy parają się astrofotografią.....

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie godziny ostatniego miesięcznego głosowania w 2018 roku. Nie przegap! :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jacek E. zablokował ten temat
  • jolo odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)