Skocz do zawartości

Jasna Gwiazda nocą na wschodzie nieba


Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Kolego.  Od kilku dni - mamy dowcipnisia, który ma identyczny styl pisania i zadawania pytań - próbując robić z nas jak uważa przysłowiowych balonów. Jeśli rzeczywiście Twoje pytanie było szczere i z chęci zdobycia astro-wiedzy - PRZEPRASZAM POMYLIŁEM SIĘ. Lecz jeśli ,,pogrywasz" co sugeruje styl i jednak skrywana fachowa wiedza to przeczytaj co napisałem wcześniej kilka razy  >:(

Tranoksiku było z sympatii - zmieniam  :)

Nie mam za złe. :) Astronomią interesowałem się kiedyś, coś tam zostało ale niewiele.. dlatego stwierdziłem, że jestem laikiem, przy waszym stanie wiedzy.

Tranox - dzięki za program, od razu rozwiązałem swój problem.. To raczej wenus i Saturn. Chociaż Algorab i ? Crv w gwiazd. Kruka mają podobny układ. Bo pamietam, że ten mniejszy obiekt był ledwie widoczny. A w programie jest dosyć pokaźnych rozmiarów. Myslę, jednak ze na niebie są dużo ciemniejsze niż te dwie planety :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz,  ale to na prawdę źle już zaczynam znosić, oby nie drugi w tym samym dniu - a tu człowiek chce odpocząć wśród kolegów zarażonych tym samym wirusem. No sami zobaczcie jak gość pogrywa - jak zaabsorbował udając niewiedzę http://www.astromaniak.pl/viewtopic.php?f=1&p=247043#p247043 szczególnie, że pojęcie ma bo można inne watki poczytać.

Jeszcze jedno mnie zastanawia - jak w ciągu paru minut można znaleźć program w sieci,  ,,zassać" go - zainstalować - skonfigurować pod swoją miejscówkę i odnaleźć interesujące obiekty z dzisiejszego poranka - Kurcze ja tak nie umiałem  :o

Ale to takie moje dywagacje - Admin wywali  :-[

Filip - dlaczego masz taką niską samoocenę  - ,,spamu"  ???

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle dowalił na Astromaniaku... Pytanie tylko czy to on. Czemu mam taką niską ocenę? Uważam że większość moich postów nie wiele wnosi do tej pięknej dziedziny nauki jaką jest astronomia. Ale nie wszystkie :) czasami po prostu widząc piękne zdjęcie nie można "przejść obok niego" obojętnie, nie chwaląc autora. A przynajmniej 1/3 moich postów to takie zachwyty :) Ale tak jak mówie, nie jest zwykłe "słodzenie". Nie należę do typów osobowości którzy się tak podlizują  :P

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i sobie robi jaja, nie wiem. Ale to zdrobniałe tranoxsiku to mogłeś sobie odpuścić :) niech Igniś sprawdzi IP i poblokuje konta. No chyba że gościu na kozaku leci i ma zmienne.....  :o  8)  ???

Gość ma IP z Ustki, jeśli to oczyścicie nie jest jakiś myk...Zatem Jacku powinniście na piwo skoczyć  :) :D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)