Skocz do zawartości

Zakwaterowanuie XVIII Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

 

pyra.png

Gościniec Bar

  • I) (apartament)  JanuszG+2
  • II mieszkanie   Darius+1
  • III mieszkanie   krzkrz +1

 

Gościniec  stary  

  • I mieszkanie 1) Cesar 2) Willow 3)
  • II mieszkanie 1) Pawcio 2) Mona 
  •   III mieszkanie   1)Krisq, 2)Wąski 3)
  • IV mieszkanie   1pawelsky, 2Mushroompl,

V (Stary Gościniec domek)

1)  Konrad

2) Ania

-------------------------

Gościniec  Nowy  

  • I mieszkanie 4 miejsca  Niki ,SamuG ,
  • II mieszkanie 2 miejsca Krzysztof +Kasia
  • III mieszkanie  2 miejsca  wolne
  • IV mieszkanie 2 miejsca wolne
  • V mieszkanie 2 miejsca Kali82 x2
  • VI mieszkanie  5 miejsc ,   Esztka, Perry Rhodan, 

Potrawy

  • I mieszkanie Ciekawska +Filip
  • II mieszkanie wolne

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wszystkich Was upchałem ;) Niestety nie wszyscy otrzymali pokoje tam gdzie chcieli. Patrzyłem jak zwykle na stare lokacje w śród dawnych  znajomych. Starałem się też lokować ludzi tam gdzie byli przedtem.

Parki w miarę możliwości otrzymały dwójki.

Ewa poszła do Jacków!

Przyjrzyjcie się tym lokalizacjom. W razie sugestii lub moich pomyłek proszę o info.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ignisdei napisał:

Słuchajcie, wszystkich Was upchałem ;) Niestety nie wszyscy otrzymali pokoje tam gdzie chcieli. Patrzyłem jak zwykle na stare lokacje w śród dawnych  znajomych. Starałem się też lokować ludzi tam gdzie byli przedtem.

Przyjrzyjcie się tym lokalizacjom. W razie sugestii lub moich pomyłek proszę o info.

Błąd w pokoju nr 3. Włodek Anva przyjeżdża - Kolegę WAMPUM musisz przekwaterować.
O ile się nie mylę to w nr 1 masz chyba wolne miejsce.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jacek E. napisał:

Błąd w pokoju nr 3. Włodek Anva przyjeżdża - Kolegę WAMPUM musisz przekwaterować.
O ile się nie mylę to w nr 1 masz chyba wolne miejsce.

Cześć.

Właśnie odwołałem udział na PW, znowu nie mogę....drugi raz z rzędu.

Do zobaczenia kiedyśtam....i udanej imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem do pokoju nr 6 w Pyrlandi poniewaz jest tam dwóch moich znajomych (Gayos i stefan).

Bardzo proszę o wprowadzenie zmiany.

Pozdrawiam

ZWO AM5, TecnoSky Quadruplet AG70 F/5 + ZWO ASI 183 MC Pro + ZWO EAF, Orion 30mm Guidescope +ZWO ASI 120MM Mini, AsiAir Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolniła się  dwójka w Gościńcu - jakaś niezdecydowana astroparka  reflektuje? Brać póki jest! ?

Jest szansa pojechać wreszcie na zlot astronomiczny, poznać ludzi, poolokać, pofocić, pośpiewać, zjeść kiełbaskę, posłuchać wykładu!

EWENTUALNIE...Wyrżnąć się na glebę, wychodząc z pokoju ,   tracąc orientację w ciemności!  ?

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarWo napisał:

Jest jeszcze jakaś szansa na dolną kanapę w pyrlandi?

Dzisiaj wieczorem zobaczysz, bo na tę chwilę z opłatami cienko....

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anva napisał:

Patrząc po opisie w pierwszym poście to masz w 1,2,4,5 po jednym miejscu wolnym.

Włodziu, w 2 mamy Ewę która zna to całe towarzystwo od dawna. Może lokowanie kogoś nowego w tym pokoju będzie krępujące zarówno dla niej jak i dla tej osoby.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)