Skocz do zawartości
Jacek E.

XVIII ZLOT w ZATOMIU - RELACJA.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jacek E. napisał:

Druga nocka, troszkę kiepściejsza nawet kropnęło z małego wypierdka :(ale walczymy dalej :) 

To fakt, niebo troszkę się pokazało, ale późnej znów chmury i ja przed chwilą zniechęcony zamknąłem "kramik" (u mnie podobnie, bo to w sumie niedaleko).  Następna noc ma być dużo lepsza, więc wtedy nie wyśpicie się za bardzo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgorzelec zameldował się w domu ok. 16.30.

Dziękuję za spotkanie i już nie mogę doczekać się jesiennego zlotu. Zdjęcia oczywiście dodam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za kolejny zlot. Jak zwykle wspaniałe towarzycho, rozmowy, żarty i oczywiście widoczki- jak i w nocy tak i za dnia. Pogoda dopisała :) zdjecia jakieś mam, więc wstawię na pamiątkę za kilka dni

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również dziękuję za tych pięknych parę dni! Pogoda i towarzystwo doskonałe - czegóż chcieć więcej? Pewnie tylko wyłączonych lamp we wiosce :D.
Szczególne podziękowania - ekipie pokoju 5 za świetny humor, Mateuszowi za kapitalną inspirację tranzytu ISS oraz za wspólne obserwacje, Przemkowi - za świetną sesję wieńczącą zlot.

No i Bartoliniemu za doskonały komentarz radiowy w Jungle Speed 😅

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I ja dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę na zlocie.  To wciąga. Odpocząłem i naładowałem akumulatory 😁 także mam nadzieję jakoś dotrwać do następnego zlotu.
Nastawiłem się na pochłanianie fotonów wizualnie i fotek niewiele zrobiłem ale jak poogarniam to ze dwie, trzy wrzucę.
Hej.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To był mój trzeci zlot i każdy następny jest coraz lepszy. Dzięki chłopakom z jedynki za super przyjęcie "świeżaka", Alice za tranzyt ISS (dla mnie to najlepszy punkt zlotu) i Panasowi za okrzan za banały :)i zmuszenie do trochę ambitniejszego spojrzenia w niebo.
Do zobaczenia jesienią.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super, że kolejny zlot się udał, Wy tam zawsze macie szczęście do pogody ;) Ciekawe kiedy kurde mnie będzie dane z Wami do Zatomia pojechać :( Jak nie ostatnio pogrzeb to teraz nie dałem rady bo jestem w trakcie rekonwalescencji po operacjach połamanej nogi w Zwardoniu, ale patrząc na te fotki to aż trzęsie człowieka w środku ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta