Skocz do zawartości
Jacek E.

Promocja prac i Autorów Konkursu Henia i dla Początkujących astrofotografów w ASTRONOMII.

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo.
Właściciel naszego Miesięcznika ASTRONOMIA kolega Mariusz Kulma zaproponował dla uczestników konkursów Henia i Początkujących wspaniałą promocję ich prac!
Będzie to publikacja Waszych wspaniałych prac na stronie internetowej Astronomii :)
Oczywiście promocja pod egidą Forum Astronomicznego, które to Forum jest pomysłodawcą wyżej wymienionych konkursów.
Zgodnie z Regulaminem Konkursu Henia takowa promocja nie wymaga zgody autorów zgłaszanych prac, niemniej przed rozpoczęciem realizacji - myślę znakomitego pomysłu chciałem o tym Szanownych Kolegów Astrofotografów poinformować.
Myślę, że powinien się tu również wypowiedzieć Kolega Maciek - wessel, Opiekun Konkursu dla początkujących, ponieważ nie znalazłem w konkursie jednoznacznego zdania dotyczącego możliwości wykorzystania konkursowych fotografii.

Ja za takim pomysłem jestem jak najbardziej ZA!

Zapraszam do wyrażania swoich ewentualnych pomysłów - co, jak, ile, w jakiej formie - zapewne to zdecydowanie pomoże w zredagowaniu wyglądu miejsca na stronie Astronomii.
Jednak pamiętajcie, ze tu decydujący głos będzie miał Kolega Mariusz.

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem za . Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to proszę o szybką reakcję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Wszystkich!

Chcemy zwiększyć popularność Waszych prac astrofotograficznych. Jest to bardzo chętnie odwiedzany dział w naszym magazynie.
Na razie do dodatkowej promocji posłuży nasza strona, która notuje stały wzrost oglądalności,
a wkrótce zwiększymy zasięg na arenę międzynarodową, o czym poinformujemy w oddzielnym poście.

Pozdrawiam
Mariusz Kulma

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Mariusz Kulma napisał:

.....

Na razie do dodatkowej promocji posłuży nasza strona, która notuje stały wzrost oglądalności,
a wkrótce zwiększymy zasięg na arenę międzynarodową, o czym poinformujemy w oddzielnym poście.

Pozdrawiam
Mariusz Kulma

Dlatego naprawdę warto startować w naszych FAfowskich konkursach Szanowni Astrofotografowie, dojdzie do namacalnych nagród międzynarodowa sława :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta