Skocz do zawartości

Zielona Linia na Niebie - cenzura faktów!!!


mandarin

Rekomendowane odpowiedzi

Przed paroma dniami, osoba o pseudonimie "kissu" zamieściła zdjęcie zielonej linii która miała znajdować się nad chmurami, i mieć swój początek i koniec. To samo zjawisko odnalazłem na waszej stronie, a zdjęcie zjawiska zostało wykonane w 2013 roku. Tam też widnieje zielona linia stanowiąca odcinek, i też jest mowa że była ona ustawiona poziomo nad chmurami:

 

 Zarazem apeluje do Jacka E. aby sie nie bał przyznać do swoich obserwacji UFO i przywrócił swoje zdjęcia UFO o których pisał i które wykonał, a które teraz przyblokował...

Nie śmiejcie sie z niego, bo facet sam zaczyna zaprzeczać sobie. 

image.thumb.png.00311bccc3a4b22417b5abeb342dd2f0.png

image.thumb.png.c73a665a0720398d3a89896cb9a77cf2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mandarin napisał:

 

 Zarazem apeluje do Jacka E. aby sie nie bał przyznać do swoich obserwacji UFO i przywrócił swoje zdjęcia o których pisał, a które teraz przyblokował.

PRZECZYTAJ TO NAPALEŃCZE CO NAJMNIEJ 3 RAZY - SŁOWNIE TRZY ABYŚ DOBRZE ZROZUMIAŁ!!!!!

Zrobiłem sobie jaja, o czym wiedzą niemal wszyscy koledzy z tego forum, oprócz ciebie fanatyku UFO.
Mieszkam niemal na granicy Centralnego Poligonu Sił Powietrznych. Strzela się tam wszystkim niemal w morze i powietrze bardzo często używając długo czasowych flar na spadochronach i taką właśnie flarę uwieczniłem przy pomocy komórki na wyciągniętej drgającej ręce. To było to UFO.
Natomiast ty w kilku postach i statusach, które usunąłem wciskasz mi ufiarski kit i wmawiasz, ze widziałem ale wychowanie w ,,systemie" zabrania mi się do tego przyznać.
Chłopie - opanuj się i ogarnij wreszcie, nie wymyślaj niczym nie udokumentowanych i branych z wygłupów faktów ZA DOWODY.
I na koniec - odwal się wreszcie ode mnie = nie cytuj i nie pisz do mnie bo uznam to za stalking i wystąpię na drogę sądową - KONIEC panie mandarin. Ostrzegam.
A temat do Nibimbrowni.

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalking? Sorry ale mamy wolność słowa i moge sie pytać o rzeczy które mnie interesują, a jeśli nie chcesz odpowiadać to nie odpisuj.

No w komentarzach swoich twierdziłeś że to było zagadkowe, więc czy jesteś człowiekiem niepoważnym robiąc sobie żarty z tematyki która jest poważna? Kto sie z tego miał śmiać? I co chciałeś tym dokazać zachowując sie jak dzieciak? Myslisz że sfałszujesz UFO, realnie to opiszesz i myslisz że zjawisko przestanie istnieć? Bomby też przestają istnieć gdy policjanci otrzymują fałszywe zgłoszenia o ich podłożeniu?

Albo sie wystraszyłeś i piszesz że to flary, albo po prostu jesteś osobą o zachowaniach niepoważnych, i wręcz dziecinnych. Masz dowód że to była flara? Bo UFO lubią obserwować tereny wojskowe, i bez dowodu że wtedy wystrzelono flare, to mogło być UFO ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mandarin napisał:

więc czy jesteś człowiekiem niepoważnym robiąc sobie żarty z tematyki która jest poważna? Kto sie z tego miał śmiać?

No bo panie, te Kosmity to takie poważne są że kurna nic tylko do zakładu pogrzebowego wstąpić... :P:D;)

  • Like 1

Refraktor SW ED 80/600 , montaż CG 4

Hyperion 8-24 mm zoom, Hyperion 24, 21, 17, 13, 10, 8, 5, 3.5 mm, Aspheric 31 mm, 36 mm, Hyperion zoom barlow 2,25x, ES dielectric 2"

Filtry Baader:  O III

Vortex Raptor 8,5x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może i na ciebie przyjdzie szok, gdy za często będziesz spoglądał na niebo. I wtedy świat zachwieje się Ci pod nogami ;)

Ujęcie z Misji Apollo, pod astonautami przelatuje tajemniczy obiekt, któremu towarzyszą sygnały świetlne z księżycowych kraterów. 

Nawet nie wiecie, co na księżycu jeszcze jest - aby wiedzieć musielibyście być obiektywni... ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję o BANA dla "mandarin" !!!

  • Thanks 3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SYNTA 14,pełnoaperturowy ND5, Scopos 30mm, SW UWA  13 / 8 / 5 mm 70*,Pentax XW 7 mm,ATM okular.18 mm 120* i 55 mm 68*, Barlow GSO ED 2X,SM 20x80, DO SL 15x70,10 x50,2,5x25,Canon EOS 450D, polaryzacyjny zmienny,księżycowy 2"-13%,,Orion UB 2".OIII 2",kolorowe Meade 4000, i Wielkie Marzenie o wielkim teleskopie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.facebook.com/pages/Astronomia-S%C5%82upsk/866502086751044

https://www.facebook.com/groups/199415933741016/

PTMA - W-wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to robi się już nudne. Panie Mandarin, część z nas - w tym ja - nie uważa się za pępek Wszechświata i koronę stworzenia, dopuszczając z bardzo dużym prawdopodobieństwem możliwość istnienia życia pozaziemskiego. Ale nie widzimy śladów obcych cywilizacji, tudzież utajnionych obiektów na orbicie okołoziemskiej  codzienne, co u ciebie jest normą. To zresztą można by nawet wybaczyć, ale niestety twoja bezustanna chęć do dzielenia się tymi "obserwacjami" przekroczyła już granicę, za którą zaczyna się spamowanie. Masz już na koncie ostrzeżenia za zaśmiecanie forum, a skoro nie poskutkowały, to panu już dziękujemy. 

  • Like 4
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lukost zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)