Skocz do zawartości

Obiekt przy mgławicy Bańka i Gromadzie Sól i Pieprz


Rekomendowane odpowiedzi

Polowałem ostatnio na Mgławicę Bańkę, w kadrze zmieściła mi się też Gromada Sól i Pieprz. Nieoczekiwanie przy obróbce zdjęć wyłoniła się mgławica, której nie potrafię zidentyfikować. Ktoś wie co to mi wpadło w kadr(dolny lewy róg)? Obróbka zdjęć u mnie jeszcze w powijakach, ale starałem się żeby to co wrzucam nie gryzło w oczy. Pozdrawiam.

137539329_BakanaSliPieprz.thumb.jpg.48ad20746430f49d97ad504cfcd4ee7a.jpg

Zdjęcie Nikon D5100(astromod) 24x45s ISO1600, SW150/750 na EQ3-2 z napędem na jedna oś. Niestety noc była wietrzna i 97 klatek zostało 24 w miare się nadające do czegokolwiek. Dorosłem za to o zainwestowania w jakiś parawan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)