Skocz do zawartości

Brak pogody


szdom1

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie Co Panowie ja od jakiegoś czasu używam programy w tel. na system android . Program jest darmowy i nosi nazwę Astro panel . Pobrałem go z aplikacji w telefonie  sklep pley . Dwu krotnie skorzystałem z niej i faktycznie dziura w chmurach niemal co do godz się sprawdziła . Dość często warunki pogodowe są aktualizowane i sporo informacji można wyczytać . Tak że polecam  :) Z tego co widać to z czwartu na piątek taka właśnie dziura ma się pojawić . Pożyjemy zobaczymy. ;)

post-761-137699877187_thumb.jpg

post-761-137699877193_thumb.jpg

http://puu.sh/ar7Lj/3e788532b6.jpg

SW 300/1500  ASI120MM , ASI178MM  NEQ6

 

sygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy pojawi sie dziś ta dziura w niebie w końcu to całkiem blisko mnie.

Właśnie spojrzałem na tą aplikację i jest aktualizacja pogodowa czyli to co widać na wczorajszym obrazku że o 22giej cała kropka na niebiesko to w tej chwili na niebiesko jest 25% . A tak na realu to u mnie w tej chwili nie wiadomo skąd, sypie śnieg a na niebie widać Jowisza  :D i jak tu nie zwariować Thomas.

http://puu.sh/ar7Lj/3e788532b6.jpg

SW 300/1500  ASI120MM , ASI178MM  NEQ6

 

sygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak na złość zaczęło się przejaśniać, a palcem nie mogę ruszyć po dzisiejszym wf ,i do lekarza na prześwietlenie muszę iść ;/ Nie jest to złamanie ,ale chyba mi się trochę palec ze stawu przemieścił.

Tonight I?m running away

Tonight I?m flying away

Take my hand

I?m gonna take you to my secret place

Hold your breath

I?m gonna take you to my wonderland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 2,5 godziny - napierdzieliło 10 cm białego sukinkota na tarasie  >:( >:( >:(

Ludzie od 1 stycznia było może w sumie 4 godziny, czystego nieba  :-[ :-[ :-[ przecież dzisiaj jest 14  :-[ :-[ :-[

Ja już na psa warczę  :-X ZRÓBCIE COŚ  :-\ :-\ :-\

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na psa warczę  :-X ZRÓBCIE COŚ  :-\ :-\ :-\

Warcz na żonę! ;)

O, matko, wszędzie lamentują. Już nie mogę czytać  :P Zróbcie coś pozytywnego ze swoją energią! Smażcie naleśniki, piszcie bloga, kupcie coronado, sprawdźcie, czy macie wszystkie skarpetki. Jest czas milczenia i czas mówienia - parafrazując Koheleta - wszystko ma swój czas.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcz na żonę! ;)

O, matko, wszędzie lamentują. Już nie mogę czytać  :P Zróbcie coś pozytywnego ze swoją energią! Smażcie naleśniki, piszcie bloga, kupcie coronado, sprawdźcie, czy macie wszystkie skarpetki. Jest czas milczenia i czas mówienia - parafrazując Koheleta - wszystko ma swój czas.

smażcie naleśniki - były wczoraj

piszcie bloga - piszę,

kupcie coronado - nie stać mnie,

sprawdźcie, czy macie wszystkie skarpetki - tak wszystkie na swoim miejscu.

Jest czas milczenia i czas mówienia - więc teraz właśnie mówię... DLACZEGO PRZEZ CAŁY CZAS WIDAĆ TYLKO CHMURY I MGŁĘ ?!?!?!?!?!?!  >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega cocu77 jeszcze pyta ktory miesiac jest najlepszy do obserwacji? Oczywiscie, styczen! Tylko kurna wciaz wisza chmurwy!!! :@. Jakby co to tez juz przeliczylem skarpetki i nawet wyrzucilem te bez pary. Ale jak pragne zdrowia, nie pomoglo! Chmurwy! Rano, chmurwy! W poludnie chmurwy! Wieczorem i cala noc chmurwy! I tak do rana... a rano...

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)