Skocz do zawartości

Brak pogody

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 2,5 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

W sumie nie wiedziałem, czy dać ten post w dziale "Dowcipy" czy może w temacie "Astrofotografia - problemy z guidingiem"...  Ostatecznie stwierdziłem, że tu jest najbardziej uniwersalnie. Do rzeczy -

Mój wnuk wczoraj pod Warszawą pobił absolutny rekord świata w ubieraniu się czterolatków aby zdążyć ulepić Rano już nie istniał  

Jeśli w najbliższym czasie spodziewamy się dobrej, astronomicznej pogody to natura sama pokazuje nam, co o tych naszych tęsknotach sądzi... Ot, dola człowiecza...  

Dodane obrazy

Dziura w chmurach się skończyła.  Sierp Księżyca nad ranem i trochę później Słońce udało się zobaczyć. Wczoraj przez chwile było czyste niebo ok 1 jak wyszedłem z psem, ale szybko się zachmurzyło.

Odnośnik do odpowiedzi

EEtam, ja się martwię bo skoro jak ktoś z nas kupi sobie jakąś astro-zabawkę to mamy pochmurny dzień (oby tylko jeden) jak w banku to co my zrobimy jak zgodnie z zestawieniem mistrza Jolo:

Cytat
  • 41 urządzeń
  • 7 kitów
  • dodatkowo 8 płytek PCB

trafi do szczęśliwych odbiorców ?!?! No niech tak trafi delikatnie 2 dni na urządzonko... Nie chcę krakać ale dobrze, że następny zlot w kwietniu wypada ... brr aż mnie wstrząsnęło na samą myśl ..

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wczorajszy dzień rozpoczął się przebłyskami Słońca i chmurkami jak czesanymi gęstym grzebieniem:)

godz 8:09
20151215_080944.thumb.jpg.97c167a9b21166

Od południa trochę pogoda się popsuła i zaczęło coś lecieć z nieba...

godz. 12:19
20151215_121924.thumb.jpg.0d61ad532d222a

godz. 14:11
20151215_141146.thumb.jpg.dda8e58855f0e0

godz. 15:06
20151215_151539.thumb.jpg.6ecab58bd110ee

Przepraszam,że zdjęcia na boku, sam nie wiem czemu...na dysku mam poprzekręcane do pionu, a na forum wstawiły się leżąc.

Odnośnik do odpowiedzi

Może wygodnie leżeć zdjęciom. A może się przewróciły na śniegu lub lodzie, i dobrze im tak leżeć w tym chłodzie na śniegu:5640dc6e20115_02Laugh:. U mnie brak śniegu, raz świeci Słońce, raz pada deszcz, czasem śnieg z deszczem, mało tego dochodzą mgły takie że sąsiada nie widzę a nie pisze już o sąsiadkach młodych, więc jak to się mówi głowa do poduchy.:5640dc6dbc8ce_01Smile:

Odnośnik do odpowiedzi

Co z tą pogodą... Nowy sprzęcik zakupiony w październiku a do dzisiejszego dnia pod gwiazdami był dwa razy... i to też na dwie godzinki, bo pogoda strasznie zmienną jest. A jak już nie ma chmur to wiatr okrutny wieje, taki że bym musiała po worku cementu do każdej nogi statywu przymocować i do siebie żeby nie odlecieć... ech... Zaczynam mieć jakąś chmurofobię, czas znaleźć chyba alternatywne hobby na niepogodę. 

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli prognozy się sprawdzą, to tegoroczny, sylwestrowy wieczór zamierzam spędzić pod gwiazdami rozgwieżdżonym niebem. Będę robił to, co naprawdę lubię, no i obudzę się w nowym roku rześki i bez kaca. ;)

• Like 3
Odnośnik do odpowiedzi