Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku z potrzebą redukcji liczby okularów na sprzedaż trafiają następujące pary:

1. Celestron 10 - stan bardzo dobry, drobne ryski na tulejkach, same okulary. Nie wiem jakiej są konstrukcji ale oferują niewielkie pole więc może Kellnery. Cena 100 zł
2. Celestron Omni Plossl 12 - stan bardzo dobry, kilka wyraźnych śladów na tulejkach, w zestawie zatyczki i pudełka. Cena 160 zł
3. Celestron 15 - stan bardzo dobry, drobne ryski na tulejkach, w zestawie zatyczki. Nie wiem jakiej są konstrukcji ale mają spore soczewki oczne i całkiem duże pole widzenia więc trochę przypominają pod tym względem okulary Sky Watcher WA-66, może to jakaś bliźniacza konstrukcja. Cena 200 zł
4. Baader Classic Ortho 18 - stan bardzo dobry, w zestawie zatyczki. Cena 300 zł

Do cen należy doliczyć koszt przesyłki kurierskiej w wysokości 15 zł. W przypadku zakupu przez jedną osobę więcej niż jednej pary koszt kuriera biorę na siebie.

DSC_7507.JPG

DSC_7508.JPG

DSC_7509.JPG

DSC_7510.JPG

DSC_7511.JPG

DSC_7512.JPG

DSC_7513.JPG

DSC_7514.JPG

DSC_7515.JPG

DSC_7517.JPG

DSC_7518.JPG

DSC_7519.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualizacja

1. Celestron 10 - stan bardzo dobry, drobne ryski na tulejkach, same okulary. Nie wiem jakiej są konstrukcji ale oferują niewielkie pole więc może Kellnery. Cena 100 zł
2. Celestron Omni Plossl 12 - stan bardzo dobry, kilka wyraźnych śladów na tulejkach, w zestawie zatyczki i pudełka. Cena 160 zł
3. Celestron 15 - stan bardzo dobry, drobne ryski na tulejkach, w zestawie zatyczki. Nie wiem jakiej są konstrukcji ale mają spore soczewki oczne i całkiem duże pole widzenia więc trochę przypominają pod tym względem okulary Sky Watcher WA-66, może to jakaś bliźniacza konstrukcja. Cena 200 zł
4. Baader Classic Ortho 18 - REZERWACJA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Celestron 10 - 90 zł
2. Celestron Omni Plossl 12 - 160 zł
3. Celestron 15 - 190 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Celestron 10 - 85 zł
2. Celestron Omni Plossl 12 - 160 zł
3. Celestron 15 - 180 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Weekendowa obniżka - wszystkie 4 okulary (2x Celestron 10 i 2x Celestron 15) za 200 zł z przesyłką po mojej stronie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Celestron 10 - NIEAKTUALNE

Na giełdę wraca para okularów Celestron Omni Plossl 12 - cena 160 zł za 2 szt. plus koszt ewentualnej przesyłki kurierskiej (15 zł)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta