Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.09.2019 o 18:17, osman1980 napisał:

Miales farta do pogody, świetnie wyszlo.Nie bylo problemu z wilgocia? Jak z tym walczysz jak sie pojawia i obiektyw mgla zachodzi?

Dzięki. Akurat w sobotę nie było wilgoci, choć profilaktycznie miałem grzejki do rąk którymi zwalcza parowanie szkła.. ? Obecnie zamówiłem opaskę grzewczą z regulacją.. Więc czekam. A grzejki przydacą się na mroźne noce kiedy palce będą odpadać ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten sam pomysł wpadlem,jak zagłębilem sie w temacie.Tez zamowilem opaske grzewcza z regulacja i przetwornica z zasilania z usb z powerbanka. No u mnie w miejscu gdzie ze sprzetem sie rozstawilem,w okolicach Skierniewic na polach,wyszla taka wilgoc,ze materiał praktycznie do niczego sie nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)