Skocz do zawartości

Deepskystacker nie wiem o co chodzi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie , moje pierwsze podejście do składania zdjęć trochę mnie przerasta. Nazbierałam trochę materiału ,20 klatek po 3 minuty i tyle samo Darków , wrzuciłem w Deepskystacker i program wypluł całkiem fajna fotkę . Ale po zapisaniu tej fotki wychodzi coś co jest dużo gorsze od pojedynczej klatki oczywiście obiektu nie muszę przedstawiać. Pierwsza fotka to pojedyncza klatka (wiem ze jest nie ostra i trochę pojechała ,ale chodziło mi o próbę obróbki zdjęć . Drugie zdjęcie to co wychodzi po zesztakowaniu . I na końcu co wychodzi po kliknięciu ?Save pickture to file... pytanie co robię nie tak?

326F9431-EC50-45FB-962C-9AFBBAB4FFE7.jpeg

3567B605-2CB2-45B2-9ECC-1ADCDC10CD8B.jpeg

E0AF2576-DFB8-45FB-B329-0B02412D3323.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)