Skocz do zawartości

Rozpocznijmy Rok Jubileuszowy !


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Robert, to już 10-lecie Naszego-Twojego FA, składam najlepsze życzenia Tobie, jako Twórcy FA, który zgromadził wokół siebie i FA społeczność astroamatorów. Życzę FA następnych 10-leci. Tobie zdrowia i wytrwałości w prowadzeniu i prezesowaniu FA. Dla mnie to też 10-lecie uczestnictwa w tym zaszczytnym gronie członków astrobraci FA. Pozdrawiam.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dycha minęła...
Wprawdzie ja na FA jestem od połowy tej zacnej rocznicy, ale składam na Twoje ręce Robercie, życzenia dalszych sukcesów w "dowodzeniu". A Wam szanowne koleżanki i koledzy, doczekania w zdrowiu kolejnych jubileuszy. Niechaj nasze Forum rośnie w siłę i owocuje nadal ciekawymi postami. Czego Wam i sobie życzę.  :) 

  • Thanks 1

 Ritchey-Chrétien TS 150 mm/ 1370 + Reduktor TS 0,67 x , TS ED 80/560 + Flattener x0,8 ; ASI 533 MC Pro, Guider ArteSky 60/240 mm+ ASI 178 MM  iOptron iEQ30 Pro, AsiAir Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda od 1 stycznia już trochę minęło, ale życzenia są cały czas aktualne. Zdałem sobie właśnie sprawę, że dla mnie to już 9 lat na FA z mniejszymi bądź większymi przerwami. Również życzę wam i sobie kolejnej dekady we wspólnym gronie współzapaleńców astronomicznych ;)

  • Thanks 1

AR 102/1350 , ATM: BinoNewton 150/750, 130/650 UL Truss, 70/700, 70/280

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Forum dziś data szczególna,minęła okrągła DYCHA!!!

Jestem tu tylko osiem lat które minęło dla mnie jak osiem dni.Wszystko za sprawą Świetnego Towarzystwa które tworzy miłą i przyjacielską atmosferę i jak i Admina któremu sukcesu gratuluje.

Jak najwięcej okrągłych rocznic i sukcesów dla FA

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dycha minęła, co prawda dla mnie dopiero 7 lat minęło ale warto pogratulować założycielom Forum Astronomicznego za tak fajny kącik dla naszego hobby! Jeszcze chwila i już będzie 20 Lat Forum ? Gratuluję tak wspaniałej rocznicy!

  • Thanks 1

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci FA dużo zdrowego miejsca na serwerze na nasze wpisy, cierpliwości do naszych nerwowych zachowań i żebyśmy dożyli Twojego wejścia w dorosłość ??? ?

  • Thanks 1

Newton 12' DOB GOTO, refraktor Sky-Watcher SK909 EQ3-2, okulary: 8, 10 13, 17 i Soligor 25
Na meteory: kamery PAVO6, PAVO7 i PAV79, czasem oko nieuzbrojone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich userów FA najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin. 
Robert, dla Ciebie szczególne życzenia wytrwałości przez kolejne dziesiątki lat.

 

  • Thanks 1

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2010-03-16 75 Dzień Roku, 11-ty tygodniu pojawiłem się tu na tym Wspaniałym Forum Astronomicznym, gdzie zostałem przyjęty z otwartymi ramionami. Początki były każdy wie, jakie, chwile radości, smutku, żalu, zaś to Forum trwa przy nas jak bratnia dusza. Różnie bywało i różnie bywa, jakoś z Wami bywam,. Więc Ślę Wam Wszystkim Koleżanki i Koledzy Pogodnych nocek, zdrowia, spełnienia marzeń i samych odkryć by każdą noc odkryliście skarby Wszechświata. Zaś dla Roberta Drogi Kolego życzę Zdrowia byś nadal miał siłę prowadzić to wspaniałe dzieło. Dziękuję Wam za to Forum, nie wyobrażam sobie dnia by mnie tu nie było. Pozdrawiam.:)

3.jpg

Edytowane przez Paweł Baran
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim NAM pogodnych nocek i niezawodnego sprzętu przez kolejnych 10x10 latek :)

  • Thanks 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całej administracji i userom kolejnych 10 lat wspaniałej zabawy na tym zacnym forum. Niech przez kolejne lata forum raczy nas wspaniałymi relacjami i fotkami użytkowników. 200 lat!!! :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla całej administracji oraz wszystkich użytkowników FA składam podziękowania oraz życzenie jeszcze wielu wspólnych lat! Swoją drogą mi też ponad 8 lat stuknęło - nawet nie wiem kiedy.. 

  • Thanks 1

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat temu dostałem na urodziny wymarzony teleskop i potrzebowałem zasięgnąć informacji o astronomii. Tak trafiłem na FA i była to jedna z najlepszych rzeczy jaka mnie mogła spotkać. Poznałem tutaj wspaniałych ludzi z pasją. Wszystkim odpowiedzialnym za działanie forum oraz wszystkim użytkownikom wszystkiego najlepszego, super seeingu, nieporuszonych klatek, wielu bezchmurnych nocek i jeszcze wielu, wielu lat aktywności na forum.

  • Thanks 1

SW 8'' na EQ5, kitowe okulary 25mm i 10mm, Nagler 17mm, Hyperion 5mm, barlow 2x. Kilka kolorowych filtrów. Nikon Action 10x50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak to forum otworzyłeś, trochę zdegustowany sytuacją na innym forum. Początkowo nawet nie wierzyłem w powodzenie - po co kolejne forum, a teraz ciężko by było teraz sobie wyobrazić wirtualny astroświatek bez FA. Tymbardziej, że jestem jakoś najbardziej związany z tym forum, tu mam najwięcej znajomych poznanych w realu.

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)