Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni przez większość czasu nie mogę odpowiadać na forum bo dostaje błąd 403. 

Screenshot_20200201_073836_com.android.chrome.thumb.jpg.8592f52e31fdd5bc39b1730a48887547.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie dokładnie to samo jeżeli próbuję zalogować się przez Chrome lub Edge.

Dopiero kiedy użyję Internet Exploder logowanie działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja na Lisku się loguję - jest OK ale coś jest nie tak z funkcjami ,,administracyjnymi" :(
Ankiety nie zamykają się i nie otwierają w zadanym czasie jak i tematy :(
Proszę aby Pan Techniczny nad tym popracował.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie na Chrome działa, ankiety też.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 minut temu, sferoida napisał:

ankiety też.

Radku - działają, tylko ja muszę zamykać i otwierać ręcznie, tematy do otwarcia i zamknięcia również a powinny robić to same gdy zaznaczę w panelu moderacyjnym odpowiednie daty i godziny :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też miałem o to zapytać na forum, zachowałem sobie nawet screen, ale to było 2 stycznia i jakoś od tamtej pory był spokój. Używam Firefox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie było wczoraj po jakiś aktualizacjach (jawa?) i po ponownym uruchomieniu komputera już jest dobrze. Pracuje na linie i firefox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj padł rekord, 15 prób na FF i ciągle wywalało error 403, nie pomagało czyszczenie ciastek, wyłączanie i ponowne wejście w FF. Przed chwilą kilka prób i to samo. Odpaliłem stary komputer z linuxem i tu na FF dopiero udało mi się zalogować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyznam się Wam, że cały czas wchodzę na Forum ze smartphona i  nie miałem żadnego błędu... ale przyjrzę się oczywiście w sprawie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchajcie wyczyściłem cache forum, oraz przebudował indeks wyszukiwania, może pomoże. Jakby co, zgłaszajcie errory dla Technicznego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jutro miałem zacząć nowy konkurs ale jak to zrobić bez zdjęć, z  Iphona? Z pcta nawet się nie mogę zalogować! Błąd 403

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A sprawdź teraz czy błąd występuje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,
Wyczyściłem ciasteczka. Działa na laptopie, ale nie działa na komórce.

Pozdrawiam
Piotrek

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz mogę się zalogować z PCta i Iphona a z Ipada nie. Ignis proszę nie zmieniaj nic przez półgodziny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz mam to samo nawet na Linuxie i FF. Za każdym razem przy próbie logowania ERROR 403. Odpaliłem przeglądarkę Chromium i tu udało mi się zalogować ale no właśnie... pisząc tego posta dodaję odpowiedź i BAM!!! ERROR 403!

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem to samo wczoraj i dziś rano; teraz po przeładowaniu strony (ctrl + F5) jest ok.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jest ! Ten trick działa! Ctlr+F5 rulez! Dzięki sosenko! Na Firefoxie oczywiście, na innych nie wiem!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spoko, nic nie zmieniam,  piszę PW do Technicznego niech on to przejrzy, swoim okiem, bo ja już więcej nie zrobię...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawa ma ewidentnie związek z obsługa cookies w przeglądarce, ponieważ po zalogowaniu się w trybie prywatnym problem ustępuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jedynie co mogę robić na forum to tylko je przeglądać. Nie mogę ani zagłosować w konkursach na pracę ani się wypowiadać bo wyskakuje ten błąd. 

P.S teraz piszę z telefonu ciekawe czy się uda 

@edit no i się udało 😛

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już kiedyś była taka sytuacja i admin jakoś się z tym uporał...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak wywala błąd serwera to trzeba napisać do usługodawcy, coś u nich jest nie tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przekazałem informację o błędzie Technicznemu  dzisiaj obiecał się problemem zająć, jak tylko wróci do domu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ufff....to żonglerka telefon,laptop,telefon,pecet ciutkę mnie zmęczyła - a do tego dwa wnuczki na głowie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najciekawsze jest to, że na tym samym tablecie raz mogę dodać zawartość, a za chwilę już nie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się jak na razie naprawiło. Mogę już zagłosować w konkursach pisać chyba też(o ile ten post się teraz doda :D ) wcześniej próbowałem czyścić ciasteczka + napisać coś w trybie prywatnym, ale nic a nic z podrzuconych pomysłów wyżej mi nie pomogło. Próbowałem każdy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Test, czy działa... Co było przyczyną problemu? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta