Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 138
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

Pomogło wyłączenie mod_rewrite na serwerze, wcześniej przez lata korzystaliśmy z LiteSpeed jako serwera www, nie bawiliśmy się w skracanie adresów bo to zbędne w naszym przypadku, trochę tylko dziwne

Miałem to samo wczoraj i dziś rano; teraz po przeładowaniu strony (ctrl + F5) jest ok.

Witam, Wyczyściłem ciasteczka. Działa na laptopie, ale nie działa na komórce. Pozdrawiam Piotrek

Dodane obrazy

Ja na Lisku się loguję - jest OK ale coś jest nie tak z funkcjami ,,administracyjnymi" :(
Ankiety nie zamykają się i nie otwierają w zadanym czasie jak i tematy :(
Proszę aby Pan Techniczny nad tym popracował.

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, sferoida napisał:

ankiety też.

Radku - działają, tylko ja muszę zamykać i otwierać ręcznie, tematy do otwarcia i zamknięcia również a powinny robić to same gdy zaznaczę w panelu moderacyjnym odpowiednie daty i godziny :(

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj padł rekord, 15 prób na FF i ciągle wywalało error 403, nie pomagało czyszczenie ciastek, wyłączanie i ponowne wejście w FF. Przed chwilą kilka prób i to samo. Odpaliłem stary komputer z linuxem i tu na FF dopiero udało mi się zalogować.

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro miałem zacząć nowy konkurs ale jak to zrobić bez zdjęć, z  Iphona? Z pcta nawet się nie mogę zalogować! Błąd 403

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz mam to samo nawet na Linuxie i FF. Za każdym razem przy próbie logowania ERROR 403. Odpaliłem przeglądarkę Chromium i tu udało mi się zalogować ale no właśnie... pisząc tego posta dodaję odpowiedź i BAM!!! ERROR 403!

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa ma ewidentnie związek z obsługa cookies w przeglądarce, ponieważ po zalogowaniu się w trybie prywatnym problem ustępuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jedynie co mogę robić na forum to tylko je przeglądać. Nie mogę ani zagłosować w konkursach na pracę ani się wypowiadać bo wyskakuje ten błąd. 

P.S teraz piszę z telefonu ciekawe czy się uda 

@edit no i się udało ?

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się jak na razie naprawiło. Mogę już zagłosować w konkursach pisać chyba też(o ile ten post się teraz doda :D ) wcześniej próbowałem czyścić ciasteczka + napisać coś w trybie prywatnym, ale nic a nic z podrzuconych pomysłów wyżej mi nie pomogło. Próbowałem każdy. 

Odnośnik do odpowiedzi