Skocz do zawartości

Błąd 403


Rekomendowane odpowiedzi

Logowanie dzisiaj bez błędu tym razem - sprawdzę czy nie wyskoczy przy dodaniu odpowiedzi.

Ok, nie wywaliło.

Swego czasu pracowałem nad pewnym projektem i grupa korzystała z prywatnego roboczego forum. Pamiętam, że czasem też pojawiały się jakieś błędy serwera, zgłaszaliśmy to od razu do hostingodawcy i problem znikał w ciągu doby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie proszę o wasze zgłaszania tego błędu. Na progu administracyjnym wykonaliśmy wszystko co możliwe, ale czasem jest to wina z drugiej strony nieaktualna templatka lub hostingodawca zmienił jakieś ustawienia na serwerze. Zanim więc do nich napiszę, muszę mieć stuprocentową pewność, że problem jest, albo go nie ma.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, piotrkusiu napisał:

Test - jeśli to widzicie to działa :)

Ja widzę :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze posty i współczuję wszystkim, których to dotyczy. :5640dc7452665_23Please: U mnie on jak dotąd (odpukać), nie wystąpił ani razu. Bez problemu się loguje i dodaje posty. Mam Windows 7 64 Bit, i przeglądarkę Chrome, w najnowszej wersji.

 Ritchey-Chrétien TS 150 mm/ 1370 + Reduktor TS 0,67 x , TS ED 80/560 + Flattener x0,8 ; ASI 533 MC Pro, Guider ArteSky 60/240 mm+ ASI 178 MM  iOptron iEQ30 Pro, AsiAir Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwujcie się jutro z rana pisze do serwisu i prześlę im screeny, to jest sprawa serwera.

Przepraszam za niedogodności.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignisdei napisał:

Nie denerwujcie się jutro z rana pisze do serwisu i prześlę im screeny, to jest sprawa serwera.

Chyba na razie wszyscy trzymają nerwy na wodzy. Na bieżąco informujemy czy działa czy nie, bo problem jest losowy.

Dużo sprzętu, mało czasu i jeszcze mniej dobrej pogody ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej to samo, nawet zalogować się nie można. Trudno przesądzać czy to wina serwera. Komunikaty o błędach pochodzą oczywiście z serwera, który zgłasza że nie radzi sobie z przesyłanymi do niego danymi - widać że chodzi o dane z formularzy w połączeniu z cookies. Ale skąd wiadomo co on takiego dostaje?

pozdrowienia Łukasz   

BANER-BEZPROFILU.png.b4d0d25772f1ea42928d85737417bc2c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KrisQ napisał:

Czytam Wasze posty i współczuję wszystkim, których to dotyczy. :5640dc7452665_23Please: U mnie on jak dotąd (odpukać), nie wystąpił ani razu. Bez problemu się loguje i dodaje posty. Mam Windows 7 64 Bit, i przeglądarkę Chrome, w najnowszej wersji.

Dokładnie mam tak samo. Dodam, że tak samo na Win 10 64 i komórce z Androidem, przeglądarki Liska.
Od początku zgłoszeń mnie problem i moich 3 kompków i komórki nie dotyczył. Może przez jakiś czas się żółwiło.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)