Skocz do zawartości

Błąd 403


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszystkie dodatki są kompatybilne z nową wersją, musieliśmy wyczyścić niektóre wpisy w bazie,  bo podczas dogrywania się nam forum wysypało.

Test z komórki i z PC ta nie generuje błędu. Zgłaszajcie dalej. Jak nic nie załatwimy uciekamy na inny hosting. 

ps. m.in. Stary scrooler wywalał błędy - musicie się zadowolić nowym scroolerem. 

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win 10 pracowy OK, komóra na Androidzie OK. Zresztą u mnie cały czas było OK :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podejście na Linuxie, za pierwszym razem się zalogowałem. Na Win7 i FF:

Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

Czyszczenie ciastek i ctrl+F5 = zalogowałem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną obserwację, którą jeszcze sprawdzam. Jak zaznaczona poniżej ikonka jest poprawna, czyli mamy rysunek ziemi to działa:

Screenshot_20200207_113726.thumb.jpg.29243b83872debb72e4b7ab1e27b0d01.jpg

Jak tam pojawia się "W". To jest chyba logo hostingu to występuje problem. 

Jestem prawie pewny, że tak jest, ale zauważyłem to dziś rano. Muszę sprawdzić jak wystąpi jeszcze raz. Choć trzymam kciuki, że nie będę musiał. 

Dużo sprzętu, mało czasu i jeszcze mniej dobrej pogody ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dodawanie postów o dziwo teraz działa, ale i tak wybiórczo, chociaż jeszcze wczoraj nie mogłem wysłać przez prawie cały dzień.

Nie działa wysyłanie wiadomości prywatnych. Chciałem wysłać do @Zielu i niestety się wywala na 403.

3 minuty temu, pmochocki napisał:

Jak tam pojawia się "W". To jest chyba logo hostingu to występuje problem. 

Favicon nie ma nic do tego na pewno :)Ale fajnie, że drążymy temat. Szkoda, że nie można zajrzeć w logi, byłoby łatwiej ;)

TS Photoline 70/420 z flattenerem 0,79 + HEQ5 belt + Nikon D7500 mod + Asi 120 mini + ASIAIR

Mak 127 + kitowe okulary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, numerus napisał:

Okropnie tu czarno... Da się z tym coś zrobić?

To ,,czarno" to już od ładnych paru lat na życzenie naszych Userów :)

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, numerus napisał:

Nie da się tego zmienić, tak jak na ,,Astropolis,,?

Tu decyduje większość Userów, które te forum utrzymuje :)
A jak napisałem wyżej, większość zdecydowała aby strona nie kuła w ślepia jasnością i tak wyglądała kolorystycznie i miała obecny układ  :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, numerus napisał:

Nie da się tego zmienić, tak jak na ,,Astropolis,,?

U dołu masz coś takiego jak styl. Kliknij i sobie zmień na białe. 

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignisdei napisał:

No bo dzięki "perswazji " wyłączyli pewien moduł u providerów, który był tak potrzebny jak żabie włosy ;)

No to czyli dokładnie to co pisałem wcześniej. Skąd ja to znam. 

Ps. Co za moduł magicy doinstalowali?

TS Photoline 70/420 z flattenerem 0,79 + HEQ5 belt + Nikon D7500 mod + Asi 120 mini + ASIAIR

Mak 127 + kitowe okulary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OnlyAfc napisał:

No to czyli dokładnie to co pisałem wcześniej. Skąd ja to znam. 

Ps. Co za moduł magicy doinstalowali?

Może niech się Techniczny wypowie jako bardziej kompetentny. O ile wiem to jakieś ustrojstwo, które skracało przydługie adresy czy cuś  ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogło wyłączenie mod_rewrite na serwerze, wcześniej przez lata korzystaliśmy z LiteSpeed jako serwera www, nie bawiliśmy się w skracanie adresów bo to zbędne w naszym przypadku, trochę tylko dziwne że problem nie pojawił się od razu tylko po jakimś czasie po zmianie hostingu ;) W każdym razie awaria została rozwiązana, ale dalej pozostaje pytanie czy nie czas przejść na jakiś VPS, chociażby tylko po to żeby takie problemy diagnozować w 10 minut i szybko na nie reagować.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)