Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pomaga nawet zwykłe wyłączenie przeglądarki i jej ponowne odpalenie - bez wylogowywania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś zostało zmienione, bo interface użytkownika różni się drobnymi szczegółami. Na razie nie widzę problemów u siebie. Działa na telefonie i na laptopie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę poinformujcie mnie, czy błąd nadal występuje. Jeżeli tak, to wieczorem pisze do hostingodawcy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Logowanie dzisiaj bez błędu tym razem - sprawdzę czy nie wyskoczy przy dodaniu odpowiedzi.

Ok, nie wywaliło.

Swego czasu pracowałem nad pewnym projektem i grupa korzystała z prywatnego roboczego forum. Pamiętam, że czasem też pojawiały się jakieś błędy serwera, zgłaszaliśmy to od razu do hostingodawcy i problem znikał w ciągu doby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No mi w końcu udało się zagłosować. Do tej pory nie działało na androidzie (chrome), na windows 7 (chrome). Teraz z pracy na macu (chrome) działa. Sprawdzę wieczorem w domu na windowsie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlatego właśnie proszę o wasze zgłaszania tego błędu. Na progu administracyjnym wykonaliśmy wszystko co możliwe, ale czasem jest to wina z drugiej strony nieaktualna templatka lub hostingodawca zmienił jakieś ustawienia na serwerze. Zanim więc do nich napiszę, muszę mieć stuprocentową pewność, że problem jest, albo go nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie cały czas jest problem. Firefox na win10. Pomaga tylko ctrl+F5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakąś godzinkę temu wystąpił u mnie ów błąd przy próbie logowania. Pierwszy raz od miesiąca. Win 7, firefox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Energetyk napisał:

U mnie cały czas jest problem.

Ciekawe czy cały czas czy znów. Bo wróciły zmiany w user interface. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdziłem teraz na FF i Win7, wywaliło error 403. Ja stawiam na problem po stronie hostingodawcy, trzeba im wysłać zgłoszenie niech to sprawdzą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchajcie właśnie pojawiła się łatka, aktualizuje forum. Proszę o informację czy coś się zmieniło...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okej zakończyłem aktualizację, zobaczcie czy wszystko śmiga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie OK. Było i jest OK :)
Jakiś farciarz ze mnie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi wywala, kilka prób ciągle to samo, dopiero ctrl+F5 pomogło, po przeładowaniu udało się zalogować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przemek weź przeczyść swoje ciasteczka, teraz po aktualizacji. Nie mam więcej zgłoszeń prócz Twojego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, piotrkusiu napisał:

Test - jeśli to widzicie to działa :)

Ja widzę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyściłem ciastka, raz jest dobrze a raz wywala 403 przy logowaniu ale pomaga wtedy ctrl+F5 więc dobrze, że to działa. Zobaczymy jak będzie dalej.

Nie ma już błędów przy dodawaniu posta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie przy próbie dodania jakiegokolwiek posta wywala błąd. Póki co ctrl + F5 działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kjacek właśnie mi napisał, że mu nie działa. Nie może się zalogować - błąd 403.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, pmochocki napisał:

Ciekawe czy cały czas czy znów. Bo wróciły zmiany w user interface. 

Test. Edit - znowu działa 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytam Wasze posty i współczuję wszystkim, których to dotyczy. :5640dc7452665_23Please: U mnie on jak dotąd (odpukać), nie wystąpił ani razu. Bez problemu się loguje i dodaje posty. Mam Windows 7 64 Bit, i przeglądarkę Chrome, w najnowszej wersji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie denerwujcie się jutro z rana pisze do serwisu i prześlę im screeny, to jest sprawa serwera.

Przepraszam za niedogodności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, ignisdei napisał:

Nie denerwujcie się jutro z rana pisze do serwisu i prześlę im screeny, to jest sprawa serwera.

Chyba na razie wszyscy trzymają nerwy na wodzy. Na bieżąco informujemy czy działa czy nie, bo problem jest losowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dalej to samo, nawet zalogować się nie można. Trudno przesądzać czy to wina serwera. Komunikaty o błędach pochodzą oczywiście z serwera, który zgłasza że nie radzi sobie z przesyłanymi do niego danymi - widać że chodzi o dane z formularzy w połączeniu z cookies. Ale skąd wiadomo co on takiego dostaje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, KrisQ napisał:

Czytam Wasze posty i współczuję wszystkim, których to dotyczy. :5640dc7452665_23Please: U mnie on jak dotąd (odpukać), nie wystąpił ani razu. Bez problemu się loguje i dodaje posty. Mam Windows 7 64 Bit, i przeglądarkę Chrome, w najnowszej wersji.

Dokładnie mam tak samo. Dodam, że tak samo na Win 10 64 i komórce z Androidem, przeglądarki Liska.
Od początku zgłoszeń mnie problem i moich 3 kompków i komórki nie dotyczył. Może przez jakiś czas się żółwiło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj wylogowałem się na chromie na androidzie dla testów i od razu dostałem 403. Później było zmiennie, niekiedy szło dobrze. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na razie bez zmian, raz się uda a raz wywala 403 i koniec, pomaga wtedy tylko ctrl+F5, FF na Linuxie i Win7. Czekamy zatem na odpowiedź obsługi technicznej hostingodawcy w czym jest problem i po której stronie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta