Skocz do zawartości

Zaawansowany atlas Księżyca


ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kalkulację dla 15tu kompletów i śmiem twierdzić że cena jest wysoka, chciałbym uniknąć Waszego późniejszego rozczarowania relacją Cena-Jakość więc proszę zastanówcie się zanim podejmiecie decyzję o zakupie.

Poniżej mail który otrzymałem z drukarni.

Witam

Dla 15 kompletów koszt druku dwustronnego na 170g kredzie za komplet to 62zł

netto

Laminowanie dwustronne cienkim laminatem około 30mic to koszt 1,22zł netto

za kartkę A3, czyli za komplet wychodzi 26,84zł netto

Laminowanie dwustronne grubym laminatem (100mic) to koszt 2zł netto za

kartkę, czyli za komplet wychodzi 44zł netto

Jak widać to wycena netto więc należy dodać do niej 23% vat.

I oczywiście koszty wysyłki z mojej strony więc: koperta bombelkowa A3+koszty przesyłki poleconej. Taka przesyłka nie będzie kosztowała tyle co wysłanie koszulki.  22 arkusze laminowanej kredy ważą pewnie z kilogram.

Ja wiem że to wygląda jakbym Was usiłował zniechęcić, jednak chcę uniknąć sytuacji w której będziecie mówić że prze ze mnie przepłaciliście.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, halo Jacku jak mnie czytasz? Jak sie sprawy mają z atlasem? Jest luty, jest 15stu chętnych, moze przejdziemy do konkretów? Wiemy juz ze w tej sytuacji atlas bedzie nieco droższy ale nadal cena jest do przełkniecia więc ten kto zdecyduje się na atlas Rukla to oczywiście oki, ale my bidoki co nas nie stać, łyknelibysmy drukowany laminowany "by Jacek2" Halo, halo Jacku oddaje ci głos....

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak obiecałem, do wszystkich z listy wysyłam numer swojego konta, jeżeli ktoś będzie potrzebował moje dane adresowe piszcie na pv.

Koszt jednego kompletu:

62+26,84+20 vat+10 wysyłka=120 zł.

Czekam aż wpłacą wszyscy z listy więc starajcie się sprężyć.

Mam jeszcze taką prośbę wśród zamawiających jest kilka osób którzy tylko po to zalogowali się na AF jeżeli znacie ich z innych forów dajcie im jakoś znać że tutaj czeka na nich wiadomość, chodzi o to żeby sprawę wpłat załatwić w miarę możliwości błyskawicznie...Każdy chyba rozumie że zapłacony towar chciałby mieć jak najszybciej w domu.

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista Wpłat. Będzie oczywiście uzupełniana na bieżąco.

1. M. Rudy 120zł.

2. Andyk 120 zł.

3. Nebularion 120 zł.

4. Piotr_G 120 zł.

5. Janko 120 zł.

6. Bodzio 120 zł.

7. Ignisdei 120 zł.

8. Piraniusz 120 zł.

9. Tranox 120 zł.

10. Lumpo 120 zł.

11. M_Piotr 120 zł.

12. Krzych 120 zł.

13. Kenny 120 zł.

14. Jolo 120 zł.

15. Patrix 120 zł.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem z drukarni zlecony materiał, wygląda super.

laminat pół matowy dodał wszystkim mapą głębię i sprawił że całość jest imponująca. Na początku miałem wątpliwości, jednak już wiem że będziecie zadowoleni.

Niestety zaliczyłem wielką porażkę  >:(

Kilka dni temu kopiłem w hurtowni koperty formatu oczywiście A3 i właśnie się kq.......a okazało że są za małe. Wściekły jestem okropnie bo chciałem to dziś spakować i zaadresować a jutro wysłać. Teraz nie wiem czy hurtownia przyjmie mi zwrot i czy będzie miała koperty większego formatu.

Jutro będę wiedział co dalej z wysyłką.

A może ktoś z Was ma koperty bombelkowe do których bez problemu wejdą 22 arkusze A3 ? Jeżeli tak to dajcie znać.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze sześć egzemplarzy wysłane do:

Oborniki

Bystra

Borowice

Wronki

Chrzanów

Żary

Przepraszam że nie wysłałem wszystkich za jednym zamachem, jednak proszę o wyrozumiałość. Całość waży dobre kilkanaście kilogramów plus gabaryty kopert. Niestety nie dysponuję samochodem więc biorę pod pachę sześć sztuk i zasuwam na pocztę.

Do piątku całość zostanie rozesłana, więc pozostałe osoby powinny dostać swoje atlasy maksymalnie do przyszłej środy.

Osoby do których dziś wysłałem powinny w piątek atlasy mieć w domach. jeżeli nie dostaniecie to proponuję iść na pocztę i powiedzieć że spodziewacie się przesyłki poleconej. Wiem że czasami listonosze nie chcą brać takich gabarytów do swojej torby.

Proszę wszystkich o informację że towar dostaliście, dla mnie to bardzo ważne, w końcu każda przesyłka jest warta 120 zł. które mi powierzyliście.

No i taka informacja na przyszłość. Jeżeli chcecie zlecać mi wydruki innych wydawnictw to 15 cie kopert trochę nie do końca A3 już czeka  :)

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrobilem z pracy i kolejna kosmiczna niespodzianka. Dotarl do mnie atlas. Jestem jednak nieco zaskoczony. Byc moze gdzies nie doczytalem ze to beda tylko oddzielne, pojedyncze kartki nie polaczone ze soba. Trzeba je bedzie obindowac. Mimo wszystko, dziekuje Jacku za wklad pracy. :-) 

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodlem to bardzo zle slowo! Nie zawiodles! :-). Odwaliles kawal dobrej roboty! To ja gdzies nie doczytalem lub nadínterpretowalem :-P. Jest ok. Przepraszam i dziekuje. Jesli podejmiesz sie jakiegos innego podobnego zadania, ja ci znow zaufam :-):-D

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jesli podejmiesz sie jakiegos innego podobnego zadania, ja ci znow zaufam :-):-D

O, o, znów Jacka wpuszczają :-)))

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie spinać tych arkuszy, na długim boku mamy zbyt wąski margines na krótkim spinanie arkusza A3 nie ma sensu.

Tutaj pisałem o oprawianiu materiału  w razie Waszych wątpliwości.

Wszystkie przesyłki zostały wysłane do adresatów, więc do środy wszyscy powinni je otrzymać.

Ponawiam prośbę o potwierdzenie na forum odbioru zamówionych map. Do dziś mam tylko dwa takie potwierdzenia a już powinienem mieć sześć.

No i napiszcie czy jesteście zadowoleni czy też nie.

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o potwierdzenie na forum odbioru zamówionych map. Do dziś mam tylko dwa takie potwierdzenia a już powinienem mieć sześć.

Niestety Jacku ciągle nic  :(

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlas dotał do mnie w stanie nienaruszonym.

Ciekawiło mnie jak na takim formacie będzie się prezentował najdrobniejszy detal księżycowej powierzchni - mam tu na myśli głównie bruzdy ( Rima , Rimae ) na które to od jakiegoś czasu poluję ;)

Atlas jest tak dokładny , że chyba będę musiał się przesiąść na większe lustro ;)

Jacek - dzięki ;)

Synta 10"

Maczek 127

Coronado PST

ES 30 oraz kilka LVW

pies - Perełka

Messier:110/110

H400:336/400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altas trafił dziś i pod moją strzechę. Wygląda imponująco.  Nie mogę się doczekać Księżyca by sprawdzić "dziada" w praktyce. :D

Dzięki Jacek...za atlas i za sprawne przeprowadzenie całej akcji.. 8)

Pozdrawiam Ignis!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój już jest, ale jeszcze na poczcie. Oczywiście listonosz wrzucił karteczkę zamiast przynieść, a ja muszę się pofatygować i odstać. Miałem nadzieję, że zastanę dziś w domu spodziewaną niespodziankę, a tu figa.  :(

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem atlas z poczty (leżał od poniedziałku..).

Jakość druku i laminatu jest dla mnie  ekskluzywna. Mapy miłe w dotyku,a format A3 poręczny w użyciu. Bardzo plastyczne przedstawienie księżycowej powierzchni. Matowy laminat to strzał w 10-tke!

Ogólnie jestem zadowolony. Szkoda tylko , że nie zebrało się więcej osób, bo zawsze miałoby to przełożenie na niższą cenę wykonania. Generalnie jestem zadowolony, a mapy posłużą przez długie lata.

Teraz muszę pomyśleć nad oprawą (raczej nie będę bindował tego, lecz założę jakąś teczkę.)

Dziękuję Jacku. Jesteś gość.

Czekam na kolejne akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)