Skocz do zawartości

VI zlot w Zatomiu 14-17 marca 2013 IDENTYFIKATORY


Pablito

Rekomendowane odpowiedzi

Miałbym prośbę... Na ostatnim zlocie miałem dość specyficzny problem... Przez brak identyfikatorów często nie wiedziałem z kim rozmawiam albo kogo mijam. Nie każdy ma fotę w avatarze (ja akurat nie mam tylko na A-F, z lenistwa) więc nie mogłem skojarzyć ludzi.

Czy jest możliwość aby owe identyfikatory były na najbliższym zlocie? Cokolwiek, bez wodotrysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym prośbę... Na ostatnim zlocie miałem dość specyficzny problem... Przez brak identyfikatorów często nie wiedziałem z kim rozmawiam albo kogo mijam. Nie każdy ma fotę w avatarze (ja akurat nie mam tylko na A-F, z lenistwa) więc nie mogłem skojarzyć ludzi.

Czy jest możliwość aby owe identyfikatory były na najbliższym zlocie? Cokolwiek, bez wodotrysków.

Mam to w planie, będzie też uniwersalny  baner zlotowy do zawieszenia  na płot, który będziemy wykorzystywać co pół roku! ! Zawrzemy to w cenę zlotową.....na 50 osób to będzie zaledwie parę złotych od osoby :)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi identyfikatorami to faktycznie dobry pomysł. IMIĘ NAZWISKO NICK no i oczywiście LOGO FA. Wersja przypinana lub na smyczy.

Robert decydujesz.

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drukować  :o Felcia  nie jesteśmy dzikusami....identyfikatory tyle nie kosztują  Na 3cim złocie już przecież były, ech muszę do Leja napisać i wrzucę to w koszty zlotu!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi identyfikatorami to faktycznie dobry pomysł. IMIĘ NAZWISKO NICK no i oczywiście LOGO FA.

A po co nazwisko?

Ja nie muszę mieć identyfikatora. A ten z Walkowic też mam :) Te były najlepsze, najpiękniejsze!

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysl :-). Na ostatnim zlocie poznalem swietnego goscia Orome4, do dzis nie wiem jak ma na imie. Tak jakos wyszlo :-S. Jestem za! :-D

A pamiętasz jak ja mam na imię?  ;)

MOJA GALERIA :  https://www.astrobin.com/users/kenny/
NEQ-6 SYN SCAN, TS TRIPLET APO 90/600, TS 80/330, ZWO ASI120MM-S, ZWO ASI 2600MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignis zaprezentował oficjalny baner zlotu http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?topic=2447.50 , proponuję takie identyfikatory  ???

A tu okładki http://correct.com.pl/pl/p/Identyfikator-CT-123-z-klipsem-i-agrafka/178

post-587-137699879397_thumb.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne ze pamiętam! Kenny, przyjacielu :-) ty masz na imie... masz przeciez... no ten... No wlasnie :-P. Identyfikatory albo wieczorek zapoznawczy, hehehe :-D.

Haha, no w sumie Kenny to też imię;) Po imieniu mówią do mnie chyba tylko w pracy (gdzie nie znają tej ksywki i czasem w domu).

Zawsze miałem wrażenie, że to pedalska ksywka, niestety chcieli mi zrobić na złość i się udało, bo się przyjęła;(

Wkońcu się do niej przyzwyczaiłem bo wyboru nie miałem, więc czy mówią do mnie Kenny czy Paweł - jeden "pies" ;)

Jacek myślę, że właśnie zaprojektowałeś identyfikator;)

MOJA GALERIA :  https://www.astrobin.com/users/kenny/
NEQ-6 SYN SCAN, TS TRIPLET APO 90/600, TS 80/330, ZWO ASI120MM-S, ZWO ASI 2600MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz  jak na spływie pan Pyra zwracał się do Ciebie... panie Kenny bierz pan ten kajak i na wodę". :) :) :) ;)

Haha coś było. Więc na tegorocznym wiosennym zlocie proszę wszystkich o zwracanie się do mnie poprzez prawdziwe imię  ;)

No dokładnie - tak jak pokazałem na projekcie  ;)

Np. Paweł - Kenny

Coraz bardziej mi się ten pomysł podoba :D

MOJA GALERIA :  https://www.astrobin.com/users/kenny/
NEQ-6 SYN SCAN, TS TRIPLET APO 90/600, TS 80/330, ZWO ASI120MM-S, ZWO ASI 2600MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być uniwersalny - choć z nazwy wynika, że ma identyfikować  ???  i taki był cel pomysłu  :)

Uniwersalny i identyfikujący  ;)

post-587-137699879707_thumb.jpg

post-587-137699879711_thumb.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niemożliwe.

A czy nie może być identyfikator uniwersalny?

Anka co Ty znowu świrujesz, jak mała dzidzia ;) Zawsze wszystko jest u Ciebie na nie i wprowadzasz dziwny zamęt  :P

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówcie jak chcecie ;) Zresztą na Kennego bardziej reaguje niż na Pawła :P

Co do identyfikatorów, to myślę, że te co były na II zlocie były spoko i się sprawdziły,

więc chyba nie ma co na siłę ich udoskonalać.

Przykłady Jacka i Zdzicha myślę, że są wystarczające.

MOJA GALERIA :  https://www.astrobin.com/users/kenny/
NEQ-6 SYN SCAN, TS TRIPLET APO 90/600, TS 80/330, ZWO ASI120MM-S, ZWO ASI 2600MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten wielki biały placek wygląda do dupy  >:( nikt tego nie widzi?

Nie oszpecajcie czymś takim identyfikatorów, powinny być indywidualne dla każdego uczestnika.

Bardzo ładnie prezentuje się żółta litera na ciemnym tle a nie wielka biała plama.

Dziś cały dzień rozmawia się o takiej popierdółce jak identyfikator. Jutro powinniśmy ustalić który teleskop będzie gdzie stał.

A po jutrze jakie marki piwa są dopuszczone do konsumpcji na zlocie i w jakiej kolejności powinny być spożywane.

Naprawdę nie macie ważniejszych spaw?

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)