Skocz do zawartości

XX JUBILEUSZOWY ZLOT - chusta lub komin zamiast koszulki


jolo

XX jubileuszowy strój na zlocie  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z okazji jubileuszowego XX zlotu chciałbym zaopatrzyć się w:

    • Chustę z jubileuszowym nadrukiem
      18
    • Komin z jubileuszowym nadrukiem
      25
    • Nie jestem zainteresowany
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Już chyba wszyscy wiemy pod znakiem czego upłynie rok 2020 (*) Dlatego pomyślałem sobie, że może tym razem zamiast koszulek z nadrukiem zafundujemy sobie coś oryginalnego, a jednocześnie praktycznego, bo jest spore prawdopodobieństwo, że wczesną jesienią wciąż będziemy musieli się pocić z maskami na twarzy.

Więc mój pomysł jest taki - chusta bandana albo komin buff z ładnym, jubileuszowym nadrukiem. Dobrej jakości towar przy większym zamówieniu można zdobyć za 25 zł. 

Chusta wiadomo - klasyka i każdy wie co z nią można zrobić:

61a3vtP87RL._SX466_.jpg 

Komin / buff to po prostu elastyczny rękaw na szyję:

buff-stars.jpg.c01d48fc40fa9c4730224ef673a595bb.jpg 488801921_Adnotacja2020-04-20161317.png.fa093e6ebcd6155f32ce3433013e503a.png

Uruchamiam małą sondę, jak komuś wszystko jedno albo chciałby i chustę i komin, to proszę zaznaczyć obie opcje.

Nadruk trzeba będzie oczywiście opracować - to u góry to tylko przykłady.

* (oczywiście mam na myśli XX jubileuszowy zlot)

  • Like 8

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł. Zagłosowałem za chustą i kominem. Tylko chusty muszę chyba zamówić trzy - jedna dla mnie i po jednej dla dwóch owczarków :)

Edytowane przez Gayos
  • Haha 2
TAKAHASHI FSQ-106ED,  QHY 163M, QHY 163C, NEQ 6
SW 150/750, SW DOB 10, Platforma paralaktyczna
AstroWalker, SW Star Adventurer 2i
Canon 1100D, lornetka Nicon Action 10x50,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat i ankietę - widzę że głosy idą łeb w łeb, ale sporo się powtarza, a więc jest pewna dowolność :)

Przy okazji może ktoś biegły w grafice wektorowej przygotowałby nadruk? Myślę że nadruk będzie powtarzany, tak jak na kominie w pierwszym poście. Nadruk powinien zawierać:

  • logo FA
  • tekst "XX Jubileuszowy Zlot FA"
  • tekst "10 lat forumastronomiczne.pl"

@ignisdei lub @Jacek E. lub @Jacek 2- moglibyście załączyć plik z wektorowym logo FA do wątku?

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolo napisał:

@ignisdei lub @Jacek E. - moglibyście załączyć plik z wektorowym logo FA do wątku?

U mnie wektorka niet. Do swoich celów używam skopiowanego z nagłówka strony.
Robert lub Jacek2 mogą mieć.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podbijam temat i ankietę - widzę że głosy idą łeb w łeb, ale sporo się powtarza, a więc jest pewna dowolność :)

Przy okazji może ktoś biegły w grafice wektorowej przygotowałby nadruk? Myślę że nadruk będzie powtarzany, tak jak na kominie w pierwszym poście. Nadruk powinien zawierać:

  • logo FA
  • tekst "XX Jubileuszowy Zlot FA"
  • tekst "10 lat forumastronomiczne.pl"

Nasze logo w poście powyżej :)??

 

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)