Skocz do zawartości

Paweł Baran w PTMA Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem poinformować Was Koleżanki i Koledzy, że od dnia 2013-02-25. Poniedziałek. Zostałem zapisany do Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii w Warszawie, od wielu lat chciałem należeć do PTMA odkąd interesuję się Astronomią, różnie bywało, aż moje marzenie się spełniło. Janusz Wiland na spotkaniu internetowym na czacie w poniedziałek powiedział wszystkim o moim przyjęciu się do PTMA, cieszę się jak nie wiem, co, bo to było moje marzenie, szczególnie cieszę się, bo jak pisałem kiedyś Warszawa jest i była mi bliska memu sercu, dlatego teraz już należę do grona albo, jak kto woli poczet Miłośników Astronomii PTMA Warszawa. Nie mam jeszcze legitymacji, dojdzie na czasie do mnie jak tylko będę miał umieszczę zdjęcie jak trzymam ważną legitymację dla mnie i szczególną. Tu taj też chciałem podziękować mojemu wspaniałemu koledze, jakim jest Janusz, Wiland, który od dawna namawiał mnie do przystąpienia ich szeregi, oraz że pomógł mi załatwić z pieniążkami. Dziękuję Januszu bardzo. Pozdrawiam serdecznie. I mam nadzieję, że teraz i PTMA Warszawa oraz Przysietnica razem ze mną będą i są jeszcze bardziej blisko jak przedtem. :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle - Serdecznie Gratuluję Członkostwa w tak zasłużonym dla naszej astronomii Towarzystwie  :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Jacku za gratulacje, na razie dodałem tu taj na tym fajowym Forum Astronomicznym na czasie dodam na innych forach, dlatego bo lubię to Forum. Zdjęcie też dodam, tak jak pisałem. A teraz szykuję się upolować asteroidę Ceres, bo mam ładne niebo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to czekałem i się doczekałem spełniło się kolejne moje marzenie. Zapisałem się do PTMA Warszawa 2013-02-25. Od tego roku i dnia stałem się członkiem Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii. Dzisiaj dostałem list od PTMA, ucieszony jak nie wiem, co widać na zdjęciu. :) ;)

 

Edit: Załącznik usunięty na prośbę autora

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i zapisania się do PTMA i wyboru Oddziału PTMA w Warszawie !  :D

  Różnie w PTMA bywało (i bywa...) ale Oddział PTMA w Warszawie na pewno nie należy do tzw. "fotelowych" czy "kanapowych" (wyjaśniam - tak nazywane są Oddziały, których działalność ogranicza się do pobierania składek i organizowania co trzy lata wyborów...  :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu i dalej należysz do PTMA, myślami oraz duszą, chociaż lata nie grają wielkiej roli to ja bym chciał abyś zapisał się do PTMA. Bo wiem, że też robisz wiele dla nas i naszej Astronomii. Dziękuję wszystkim za gratulacje, jeszcze mam jedno tego typu marzenie postarać się o legitymację z Forum Meteorytomania, bo ponieważ kocham Astronomię oraz Meteoryty to swoim czasie się spełni moje marzenie, tak jak i to, co czekałem tyle lat, wiele osób mnie namawiało już dawno bym przystąpił do PTMA, ale lepiej teraz jak wcale. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)