Skocz do zawartości

SPECYFICZNY ZLOT 15 - 20 września 2020


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak wcześniej pisałem będzie jeden  w zlot  w 2020 r. 

  • Będzie to zlot 15 - 20 września  2020 - 5 dobowy od wtorku do niedzieli!

Nie będzie to jak zakładałem na początku pandemii, zlot z wieloma sponsorami, z koncertem z super wykładami  

Niestety Covid szaleje, choć nieco nam spowszedniał. Zatom całe szczęście znajduje się na zielonym polu mapy zakażeń.

1ea49ab4-b9c9-4c35-8c0f-bec78586b066.jpg

 

Nie chcę narażać zlotowiczów. Zatem minimalizujemy zagrożenie. W następujący sposób.

1) Nasza impreza będzie nosić roboczą nazwę: Astronomiczne pożegnanie lata 2020 w  Zatomiu.

2) Bedzie miała charakter nieformalny:

  • Bez dofinansowania i patronatu p. Burmistrza. Żadnych anonsów na stronie gminy itp. nie przyciągamy uwagi.
  • Światła wyłącza nam na moją prośbę: na zasadzie "gentlemen agreement"
  • Będziemy gośćmi ośrodków agroturystycznych, które biorą odpowiedzialność za zabezpieczanie przed Covidem, dokładnie na wzór pobytu na wczasach.
  • Nie będzie wykładów w świetlicy Zatomskiej. Nie będzie też konkursu i sponsorów.
  • Nie będzie wykładów  i prelekcji dla dzieciaków -jeśli ktoś nas odwiedzi czyni to na własne ryzyko.
  • Spływ tylko na indywidualne życzenie i ryzyko zainteresowanych, 
  • Na polu bezpieczna odległość
  • W pokojach -tu już musicie na siebie uważać. 
  • Wędrówki po parku  w mniejszych grupach
  • Ognisko oczywiście będzie identyfikatory i ubezpieczenie będzie,
  • Zbiorowa fotka w maseczkach ;)
  • Na stołówce w mniejszych grupach i na wolnym powietrzu, pod namiotem.

Wiem: Trochę to pachnie obłudą, hipokryzją i asekuranctwem, ale przerzućmy odpowiedzialność na faktycznie zarabiających , czyli szefów ośrodków i jadłodajni.

3) Mam też informację, że nie wszystkie miejsca  będą dostępne w Gościńcu , ze względu na rezerwacje dot. polowań (p. Domagała jest zobligowany jakąś umową). Osobiście nie ogarniam, ale nie mój problem-przyjmuję tylko do wiadomości, 

4) Temat chce ruszyć już w poniedziałek.  Podzwonię i po-negocjuję ceny. Chciałem wcześniej jednak- dużo pracuję -jak to bywa  na  swoim ;) . Urlop zaczynam od poniedziałku, będę na Podkarpaciu, będzie więc sporo czasu na dopięcie zlotu.

Jeśli się nie boicie, zapraszam. Będzie bezpieczniej, niż na zatłoczonych plażach. :)

Jeśli macie jakieś uwagi - śmiało!

 

 

 

 

  • Like 5

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)