Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie do posiadaczy nowych okularów BCO 18 - czy one jako "nowe" posiadają pudełka i dolne zaślepki? Pytam, gdyż dziś odebrałem parkę okularów z delty i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że para okularów została wrzucona do kartonu BEZ ŻADNEGO zabezpieczenia (nie były w żadnych kartonikach), latały luzem i obijały się o siebie jak bombki na choinkę, a do tego dostałem tylko górne zaślepki... a w gratisie "mazy" i "obicia" na okularach.

Jednym zdaniem - nie wyglądają jak nowe 😕 

2020-08-27 22.55.19.jpg

2020-08-27 23.09.29.jpg

2020-08-27 23.11.11.jpg

2020-08-27 23.12.13.jpg

Edytowane przez dexter77
  • Confused 1
Odnośnik do odpowiedzi

Pudełeczko rozumiem, ale zatyczki i te pomazane szkła od paluchów... chyba dostałem je z "odzysku". Już spakowałem i zwracam trybem natychmiastowym.

Nie rozumiem jeszcze osoby pakującej - jak można luzem wrzucić okulary do pudła? Mogli je chociaż folią bąbelkową owinąć.

Edytowane przez dexter77
Odnośnik do odpowiedzi

Czytam to wszystko i przecieram oczy ze zdumienia, jak dawno temu kupowałem w delcie jakąś redukcję to paczka przyszła super zabezpieczona, mimo że ciężko byłoby coś takiego uszkodzić w transporcie. To co widzę to po prostu kpina i tylko dowodzi że poziom obsługi klienta w tym sklepie spadł drastycznie. Wygląda że te okulary się nieźle obijały w transporcie.

IMG_20200828_010120.png

Edytowane przez peter5
Odnośnik do odpowiedzi

Tak, takich "odbić" jest sporo. Zamawiałem sporo sprzętu w Delcie, zawsze było idealnie zapakowane, nie wiem co się stało tym razem, będę to dziś wyjaśniać.

Edytowane przez dexter77
Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej kupować na giełdzie od sprawdzonych użytkowników, masz pewność że sprzęt będzie sprawny i dobrze zapakowany. Ze sklepami bywa różnie. Nadziałem się juz w delcie i w teleskopach. Tu i tu zdarzyło mi się, że dostałem "nowy" sprzęt ze zwrotów. Gdybym każdy z nich miał omijać łukiem to nigdzie bym nie kupił :) Niestety na giełdzie też często brakuje sprzętu,

Całe szczęście, że mamy prawo zwrotu kupując on-line w sklepie.

Edytowane przez dexter77
Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie posty i komentarze na forach odnośnie działalności sklepów nikogo z obsługi nie ruszają. "Wtopy" zdarzają się niestety wszędzie.
Osobiście pisałem raczej w kwestii wyjaśnienia, czy aby na pewno dostałem kompletny zestaw szkieł :)

Tak, czy inaczej - jestem ciekawe jaki będzie finał i jak zachowa się sklep. Zwrot zrobiłem już na swój koszt (aby przyśpieszyć cały proces wymiany).

Edytowane przez dexter77
Odnośnik do odpowiedzi

Masakra. Nie do końca rozumiem czy zależy to od szczęścia czy dobrego dnia pracownika, w ostatnich 2 miesiącach dostałem sporo paczek z DO, okulary były zapakowane wręcz absurdalnie bezpiecznie, aż nieekologicznie powiedziałbym 😁. Paczka z samymi redukcjami do wyciągu tak samo, dużo lepiej zabezpieczona niż w Twoim przypadku okulary. Dziwna sprawa.

Odnośnik do odpowiedzi