Skocz do zawartości

Miecz Mroku w Łabędziu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, tayson.82 napisał:

Mam pytanie.

Po co wrzucasz to samo zdjecie na oba konkursy?

 

4 godziny temu, wessel napisał:

Ja ci odpowiem- bo jeszcze regulamin dopuszcza. Ale już niedługo....

Regulamin nie ma tu nic do rzeczy. Oczywiście dopuszcza takie zachowanie, ale nie jest w żadnym wypadku powodem takiej decyzji. Odpowiadam zatem: by wybadać +/- gdzie moje miejsce ? Zrobiłem to po raz pierwszy. W moim odczuciu to zdjęcie jest całkiem dobre (z każdego z wcześniejszych nie byłem nawet częściowo tak zadowolony jak z tego). Jeśli się jednak okaże, że w konkursie dla seniorów zajmie najniższą pozycje lub uzyska śladowe ilości głosów a w konkursie dla juniorów będzie na odwrót to będę miał jasną odpowiedź.

Edytowane przez Nedved
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, tayson.82 napisał:

czyzby to samo zdjecie 2x na konkurs ??

@Jacek E.

obraz.thumb.png.a2730985bba05f1317a38ae4181640f5.png

obraz.thumb.png.335fcfdb49752277026dc4504aaa161d.png

No kurczak wodny, wygląda na przyciętą już raz zgłoszoną fotografię......
Kolego Nedved... proszę o wyjaśnienie, czy fotografia zgłoszona do listopadowego Konkursu Henia jest fragmentem poprzedniej już raz zgłoszonej?
Niemniej Tomek wyraźnie to pokazał....

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Tak to kadr z tej samej fotografii. Nie miałem na celu dopuścić się oszustwa ? Zwyczajnie pokazać bliżej obszar, który ginie w pełnej rozdzielczości zdjęcia zgłoszonego przed miesiącem. Dobrze, że odpowiedni ludzi stoją na straży prawa. Proszę o usunięcie pracy z wątku konkursowego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Koledze,

,,dla potomności" zacytuję 1 punkt Regulaminu Konkursu Henia, który jednoznacznie definiuje jak możemy zgłosić swoją fotografię:

  • Na Konkurs Fotografie Miesiąca zgłaszamy zdjęcia obiektu US i DSO poprzez wstawienie ich do stosownego wątku, który będzie każdorazowo wskazywany przez moderatorów dbających o zaplecze techniczne konkursu. Materiał składający się na astrofotografię musi zostać zebrany i obrobiony samodzielnie, przy użyciu zestawu własnego bądź użyczonego - z wyłączeniem zdalnych obserwatoriów dostępnych komercyjnie. Fotografia może być zgłoszona do konkursu tylko raz, a uczestnik może zgłosić maksymalnie dwie fotografie w danym miesiącu. Fotografia musi być wcześniej opublikowana na Forum Astronomicznym.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)