Skocz do zawartości

Błąd -200


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Paweł Baran napisał:

(Kod Błędu -200)

Nie można dodać zdjęć Astronomiczne Wiadomości z Internetu wyskakuje taka informacja.

 

 

55 minut temu, ignisdei napisał:

Jak będę przy kompie, zobaczę co się dzieje...

Pawle, chyba coś z Twoim kompkiem...
Bez problemu udało mi się wrzucić fotkę.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
W dniu 3.11.2020 o 16:13, ignisdei napisał:

Zalogowałem się na Pawła i wrzuciłem obrazek.  Wszytko z kontem OK , coś u Ciebie,

"U mnie działa! Więc to Twój problem." chyba nie do końca. Ja spotkałem się z tym problemem jak wrzucałem film poklatkowy z chmurami. Przy wolnym transferze i dużych plikach serwer forum stwierdza, że to trwa za długo i zwraca taki kod błędu. 

Więc użytkownik forum może załatwić sobie łącze o lepszych parametrach lub można sprawdzić czemu silnik się tak zachowuje. Rozumiem, że to trudne zadanie jak nie można odtworzyć problemu lokalnie. 

Edytowane przez pmochocki

Dużo sprzętu, mało czasu i jeszcze mniej dobrej pogody ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na okrągło ten błąd odinstalowałem przeglądarkę Mozilla wyczyściłem pamięć, usunąłem nie potrzebne pliki zainstalowałem na nowo i ten sam problem pojawia się tylko tu na tym Forum, kiedy dodaję zdjęcia do Astronomicznych Wiadomości z Internetu na pozostałych Forach dodawanie działa bez problemu, tu taj muszę klikać po kilka razy jedno w to samo zdjęcie by dodać a jak mam ich około 10 zdjęć to schodzi długo z dodawaniem, problem raczej nie jest po mojej stronie nie jestem informatykiem, ale błąd leży po stronie Forum przed zmianą było wszystko dobrze super się dodawało zdjęcia, a teraz po zmianie, co nastała Problem pojawił się sam. Dodam ze raz na miesiąc czyszczę przeglądarkę.

Tak to wyglądało dzisiaj  2021-03-27.

2021-03-27_09h19_28.jpg

Edytowane przez Paweł Baran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Ja mam tak, jak bardzo długo pisze posta. Wtedy forum z racji bezczynności robi autowylogowanie i ZONK. Trzeba sie ponownie zalogować i wkleić treść z kopi zapasowej. Niekiedy treść z ramki edycji odzyska przeglądarka czy tam silnik forumowy.

Edytowane przez soczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)