Skocz do zawartości

"Objects in the Heavens" - są chętni na grupowe zamówienie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Paczka została nadana.

Powinna dotrzeć w przeciągu 6-10 dni roboczych.

:)

Jeszcze nie minęło 10 roboczych  ;)

Ostatnio cierpliwości nauczyła mnie Delta na szynę Baadera Losmandy do betoniary czekałem 14 dni  >:(

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, paczka jeszcze nie doszła. Peter pisał, że powinna iść 6-10 dni roboczych (nadana była 12 czerwca). Przypominam, że dziś mamy dziewiąty dzień roboczy. Może być, że dojdzie jutro, a może jeszcze trzeba będzie poczekać. Być może jest już w urzędzie celnym i czeka na dopełnienie formalności.

Nie kumam tylko po co te nerwy?

@zimar84

Peter jest Amerykaninem i nic mi nie wiadomo, żeby znał jakiś język obcy. Co do różnic (poza jakością) - wynikają one z tego, że porównujesz trzecie wydanie z piątym. Każde wydanie w jakimś stopniu różni się od poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimar - tu Masz odpowiedź Marka - [email protected]  :)

Dla ścisłości - w adresie "dot" to właśnie "kropka" między birrendesign a com, więc adres kończy się na (...)design.com

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - ale popitoliłem z rozpędu  :-[ Wielkie Sorki  :) - przez mój bo mam z dwoma kropkami.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka odebrana.

Cło wyniosło 3,50zł od sztuki (razem z opłatami pocztowymi, w tym najbardziej absurdalną "opłatą za przyjęcie opłaty celnej"*).

Jutro postaram się zaopatrzyć w koperty i zorientować ile kosztuje wysyłka książki.

Wybaczcie też, ale w tym tygodniu jestem strasznie zarobiony i nie mogę zagwarantować, że zdążę z wysyłką przed weekendem. W najgorszym razie będę wysyłał w poniedziałek.

Proszę o podsyłanie adresów do wysyłki lub informacji o chęci odbioru osobistego, w Blizinach (dotyczy grupy pomorskiej) czy w Zatomiu - na PW.

Jeśli jakaś grupa osób życzy sobie jedną wysyłkę na wspólny adres (co powinno nieco przyciąć koszt), również proszę o taką informację.

Jutro obfocę książkę i napiszę parę słów. Teraz tylko dodam, że książki bardzo dobrze zniosły daleką podróż :)

*wiadomo przecież, że jak się urzędasowi nie zapłaci, to nic się nie załatwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogę prosić o wysyłkę dla mnie i Polarisa w jednej paczce. Marcin, co Ty na to? Jeśli ktoś z Poznania lub okolic jeszcze zamówił, to myślę, że można się pokusić o większą paczkę? Tylko niech się ochotnicy zgłoszą :)

Bardzo chętnie.

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z Gdańska zamawiał, mogę się dołączyć.

Jeśli komuś to ułatwi, to mogę  odebrać razem ze swoją książką i podrzucić w okolice Reja i Marynarki Polskiej w  Gdańsku.

Synta 14'', Synta 10'' dob, Nikon EX 10x50, Celestron 102/500 SLT, TV UHC 2'', Hyperion 31mm, ES 24mm, ES 14mm, ES 8.8mm, ES 6.7mm, Vixen  NLV 5mm, GSO 2x ED 2''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych przepraszam za małą zwłokę - mam wszystko, co potrzebne do wysyłki (koperty, kwitki, kartoniki usztywniające) - brakuje mi tylko czasu. Dziś wszystko przygotuję i jutro nadam na poczcie.

Nadal brakuje mi paru adresów - kto nie dosyłał, niech dośle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci, Marku, dziękuję za pomysł i prowadzenie sprawy. Januszowi za przesyłkę. Książka już jest u mnie od wczoraj. Mała i zmieści się wszędzie!  :)

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci, Marku, dziękuję za pomysł i prowadzenie sprawy.

Dodam do słów Anny - Marku Bardzo  :) :) :)

Moje ,,Obiekty ..." dotarły  8) Autorowi obiecuję, że będę tam patrzył  8)

Info dla niecierpliwych -  o 5 mm mniejsze od ,,Pocket Sky Atlas".

post-587-13769992047_thumb.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do mnie jeszcze nie dotarła  :-[

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw Ty się :)

Na początku tygodnia wysłałem parę sztuk, bo i kopert miałem parę. Dziś lub jutro będzie wysłana cała reszta. Co do dopłat - będę informował, ale generalnie przy pojedynczej wysyłce jest całe 1,66zł do dopłaty a przy podwójnej nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  się nie martwię tylko cierpliwie czekam. Jedynie smutno się robi jak inni podają że już otrzymali i to wszystko.  ;D  Podaj jeszcze czy masz mój adres wysyłki i ile trzeba będzie dopłacić

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci, Marku, dziękuję za pomysł i prowadzenie sprawy.

Dołączam się do podziękowań.

Synta 14'', Synta 10'' dob, Nikon EX 10x50, Celestron 102/500 SLT, TV UHC 2'', Hyperion 31mm, ES 24mm, ES 14mm, ES 8.8mm, ES 6.7mm, Vixen  NLV 5mm, GSO 2x ED 2''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....  Podaj jeszcze czy masz mój adres wysyłki i ile trzeba będzie dopłacić

Post pod Twoim jest informacja Marka: ,, Co do dopłat - będę informował, ale generalnie przy pojedynczej wysyłce jest całe 1,66zł do dopłaty a przy podwójnej nic."  ;)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)